לדפנה יש יום הולדת

S r 35

New member
לדפנה יש יום הולדת ../images/Emo79.gif../images/Emo77.gif../images/Emo213.gif../images/Emo212.gif../images/Emo65.gif

מה לאחל לך, אחותי היקרה? המון המון המון המון מזל-טוב.
שפע של אושר, נחת, בריאות, ושמחה
ובקיצור - שתגשימי את כ ל מה שאת רוצה
דפנה, שמחה שהכרתי אותך בזכות הפורום ורכשתי חברה מדהימה וגם אחות. מאחלת לך את כל הטוב שבעולם. את כל מה שאת מאחלת לעצמך ואף יותר. שתהיה שנה מלאת
ו
הפתעות
וריגושים
הרבה נחת ואושר ממשפחתך המקסימה והאהובה. י ו ם ה ו ל ד ת ש מ ח
שרה

מזל טוב יום הולדת שמח../images/Emo212.gif../images/Emo65.gif

יום הולדת שמח יקירתי
המון ברכות ואיחולים לבביים שפע של ברכה והגשמה בריאות והצלחה
שכל משאלות ומאווי נפשך יתמלאו שברי המתוק יבריא במהרה המניתוח חיבוקים מרחוק
אוהבת
נורית

לולי72

New member
היום יום הולדת היום יום הולדת ../images/Emo65.gif../images/Emo168.gif

לדפנה המקסימה
מזל טוב ליום הולדתך, שייהיה זה יום הולדת מתוק כמו
וטעים כמו
מאחלת לך המון בריאות, אושר ועושר, והכי חשוב המון המון המון אהבה מתוקה מתוקה
שתגשימי כל מה שאת מאחלת לעצמך ולבני משפחתך ושיהיה לך ולגולן, בר ורז הכי טוב שאפשר. גם אני מצטרפת לדברי שרה ושמחה שיצא לי להכיר אותך בשנה האחרונה ולדעת שיש אישה מדהימה, מקסימה ונפלאה שמוכנה לתמוך ולעזור בכל מצב, לדאוג ולהיות אכפתית. אז המון המון בהצלחה וזה הזמן להגיד למי שלא ראה אותך בזמן האחרון שאת נראית ממש ממש טוב אחרי שרזית מאוד, תמשיכי כך, כל הכבוד
אוהבת עדן ומצטרפים גם יובל ולירון

../images/Emo151.gif יום הולדת ../images/Emo13.gif ../images/Emo65.gif../images/Emo28.gif|תו../images/Emo213.gif

מזל טוב
יום הולדת שמח לדפנה היקרה !!!! אני ומשפחתי כולל הורי מאחלים לך בריאות
, אושר
ועושר
גם לא מזיק, שמנסיכים
רק תזכי נחת, שכל משאלותיך
יתגשמו וכל מה שלי
מאחל יתגשם.....אמן.....אמן..... אמן
!!! מאחלים מכל ה
אני ובן זוגי
הורי
ודניאלה
שולחים לך
ענקיייייי ו1000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

מזל טובבב

המון המון מזל טוב למנהלת הכי טובה בעולםםםםםםםםםם הרבה אושר,עושר,בריאות והרבה הרבה נחת י=ו=ם ה=ו=ל=ד=ת ש=מ=ח

frige

New member
לדפנה המקסימה - מזל טוב

המון מזל טוב ליום הולדתך. תמשיכי להיות רעיה למופת, אמא לתפארת, אישה מדהימה וחברה נהדרת. כל שתאחלי לעצמך ולמשפחתך וקרובייך יתגשמו לטובה. בריאות, אושר, אהבה ונחת לך ולאהובייך. מכל הלב. אוהבת שרית (אני כותבת מהפלאפון אז אין לי אייקונים - סליחה). נשיקות.

dafgol

New member
../images/Emo51.gif על כל הברכות והאיחולים ../images/Emo23.gif

ריגשתם אותי ועשיתם לי טוב על ה
מאמצת כל ברכה ואיחול
אצלינו עובר עוד יום לא קל עם ברי, מתארגנים לקראת החג, תכף גולן מכין בלינצ'סים, שאר האוכל ו
ת שוקולד גדולה בצורת
שגולן קנה לי מחכים במקרר.
על הברכות הטלפונים ועל הכל. אתם נפלאים ושמחה שאתם פה ב
אוהבת המונתלפים
דפי

דפנה יקרה המון המון ../images/Emo49.gif

מצטערת על איחור, ניסיתי לתפוס אותך בשישי וכל הזמן הייתה ממתינה. בטוח היו הרבה שרצו לדבר איתך.
השנה יום הולדת שלך נפל על יום כיפור וגם על ניתוח של הילד המקסים שלך. אבל מקווה שהשנה תהיה לך סוף סוף יותר טובה ונשמע רק בסורות טובות. המון בריאות והגשמת כל החלומות שלך. כולי תקווה שהיום ברי יפתיע אותך ויתחיל לאכול לעט לעט
ותתחילי לצבור כוחות מחודשים לקאת חיפוש עבודה והתחלה חדשה. איך עברה יום הולדת? איך העוגה ומטעמים של גולן?

LANIT1

New member
מזל טוב יום הולדת שמח בריאות וכייף

הייתי בטוחה שרשמתי, אולי זה היה בשעת בעומס וזה נעלם ולא נקלט כל האיחולים מכל הלבבבבבבבבב

למעלה