לד"ר וסרמן שלום רב.... יש לי שאלונת

לד"ר וסרמן שלום רב.... יש לי שאלונת

אני אודה לך אם תתקבל תשובה מהירה בנושא
מראש. אחייני המתוק בן אוטוטו 9 חודשים , בד"כ הוא אוכל "סימילאק" צמחי + מרקים מרוסקים ולאחרונה הוחל גם בפירות <מרוסקים>. לפני כשבועיים הופיעו שלשולים , הקאות ושיעול עם ליחה . רופאת הילדים המליצה על מתן סירופ "ונטולין" + מעין אבקה למניעת התייבשות . הייתה רגיעה בנושא השלשול וההקאות אך השיעול לא פסק < וממשיך עד היום למעשה>.... והיום חזרה תופעת ההקאות לאחר האוכל . יש לציין כי הילד נמצא במשפחון עם ילדים בני גילו (+/-) ולדברי רופאת הילדים והגננת התופעות הנ"ל לא פסחו גם על שאר הילדים. השאלות < בסוף הגעתי אליה....
> : 1.מה הסיבה שההקאות חזרו ? 2.מהי המלצתך לטיפול מונע הקאות אחר ? 3.האם מומלץ לתת ונטולין לאורך זמן ? תודה רבה מראש על התשובות וכפי שציינתי בהתחלה זה קצת דחוף לי כיוון שהילד סובל מזה יותר משבועיים. ברכות לפתיחת הפורום

ועוד דבר קטן....../images/Emo22.gif

לדעתך האם כדאי לגשת עם הילד לבירור אצל רופא גסטרו ? יכול להיות שמדובר בקיבה רגישה ? < בן 9 חודשים להזכירך.....>.

וירוסים

כן כל ילד במדינה בחודש האחרון סבל מ 1-3 ארועים של חום כאבי בטן הקאות ושלשולים וירוסים אחראים לתמונה הזו לא הייתי רץ לגסטרו הייתי נותן אקמול לחום הוא יהיה הרבה יותר בריא מכולנו מקפיד על שתיה של נוזלים ומאכיל מה שהוא רוצה בהצלחה

למעלה