להיפרד מידידה?

להיפרד מידידה?

לילה טוב, יש לי ידידה שהיא ידידה שלי כבר 11-12 שנים ככה. הרבה שנים. מתוכם אפשר להגיד שהיינו קרובים ממש, סטייל "חבר הכי טוב" או משהו כזה. בשנתיים האחרונות התרחקנו קצת אבל נשארנו קרובים. עכשיו חזרנו מטיולים ומגורים בחו"ל (כל אחד ביבשת אחרת) אחרי שנה, נפגשנו פעם אחת בשנה הזו ולמרות שהפגישה היתה ככה ככה לא ייחסתי לזה חשיבות. היום ישבנו כמה חבר'ה ופשוט הגעתי למסקנה שזה כבר לא זה. שנינו השתננו וודאי. אבל כולם משתנים כל הזמן ועדיין קשרים של חברים נשארים למרות זאת. הניין שהיא מזכירה כסיפורים משעשעים כל מיני חולשות שהיו לי פעם ושאר מיני ירקות שגם אם זה סתם "צחוקים" בין החברים משום מה כשזה מגיע ממנה אני מרגיש שזה כן פוגע. אני מרגיש כאילו "יאללה, אז למה הזמנתי אותך לבוא בכלל?" מה אני צריך לעשות? להיפרד ממנה? זה לא אפשרי, גם אנחנו בתוך מעגל חברים (או אפילו כמה) משותפים, גם יש יוצר מדי הסטוריה מאחורה וגם בכל מקרה אני אראה אותה עוד (אוניברסיטה, קהילה וכו'...) מה אפשר לעשות כדי שמצד אחד אני "ארחיק" את הקשר ומצד שני זה יראה טבעי? או בכלל מה אפשר לעשות? לילה טוב וחג שמח. ממני...

optimi10

New member
למחפש .. ישנם שתי דרכים

להפרד .. אחת טובה ,, והשנייה רעה ... דרך אחת זה להפגש לשיחת נפש ,, וכל אחד יספר על תחושתו למערכת היחסים בהווה,ואיך הוא רואה את העתיד ביחד ,, אתה יודע מה ? אולי בכלל תגלו שאין צורך להפרד, אולי בכלל תכנסו למערכת יחסים משופרת וכייפית ...
) והדרך השניה, לשאול ידידים או מרוחקים, איך לעשות זאת .... בהצלחה מכל [לב]

לי נראה

כאילו נפרדתם כבר. הרי אמרת שהייתם ביבשות שונות ושלא התראיתם המון זמן אז הפרידה כבר שם. לפי מה שאני הבנתי בין השורות זה שהחיפוש הוא אחרי האיחוד המחודש..... גם אני מהאופטימיים לכן אולי תשובתי היא כזאת בהצלחה

ענבר.

New member
ללכת עם להרגיש בלי

זה הכי טבעי שאפשר להרגיש. קשרים / ידידות / חברות - צריך לטפח. לטפח כל הזמן, ליצור עשיה משותפת. ידידות אמיתית, יציבה, לא נבנית על בסיס היסטוריה ומפגשים אקראיים באוניברסיטה לא גורמים "נזק". ללא הדדיות, הידידות של פעם תגווע מעצמה, לא צריך ל"התאמץ".

ציפי9999

New member
ידידה

בוקר טוב לך, נראה לי שהתחושות שיש לך כלפי אותה ידידה הם קצת יותר מידידות, אולי זו הסיבה שנפגעת כאשר היא הזכירה "צחוקים" מהעבר. לדעתי, תנסה פחות לחשוב על סוג הקשר שיהיה בעתיד,תיפגש איתה, תן לקשרים לזרום באופן טבעי, תהיה אולי ערני לתגובות שלה אליך, לתחושות שלך אליה, כך עם הזמן תוכל להחליט ולראות לאן הקשר הזה מוביל, מבחינתה ומבחינתך. יש דברים שיותר טוב שיבואו באופן טבעי, בלי לחשוב יותר מידי. יום טוב, ציפי

למעלה