להלהלה

פירחון 1

New member
להלהלה

ביגלל שיש כאן ממש מעט אנשים, אז כדאי שכולם יכירו את כולם! אז שכל אחד יכתוב שם: מאיפה: גיל: זמר: זמרת: שחקן: שחקנית: תחביבים: מה יהיה בבן אדם המושלם?: איך הכרתי את אלייז'ה: עוד משהו להגיד:

פירחון 1

New member
שלי זה:

שם: פרח בוקר מאיפה: מושב בן עמי גיל: 15 זמר: ברי סחרוף זמרת: אפרת גוש שחקן: אליז'ה (ברווווור!!!) וליאור עשכנזי תחביבים:לירכב על סוסים לטייל ולחרוש על אלייז'ה... מה יהיה בבנאדם המושלם: הוא ידע להצחיק ולהבין הכי טוב איך היכרתי את אלייז'ה: ראיתי שר הטבעות ולא יכלתי להיתעלם מההוביט המתוק הזה! משהו להגיד: תשקיעו בפורום ותשתפו פעולה בשירשור הזה....

7שילי7

New member
תרגום+פרטים

טוב קודם כל תירגום לתמונה ששמת: אלייז'ה: "תראו! אני ילד גדול! גמני יודע לשחות ברדודים!"
עכשיו פרטים: שם: שילי. מאיפה: צפון.חור תקוע בשומקום.
זמר: הממ... יש הרבה מדי בשביל לכתוב את כולם. זמרת: כנ"ל. שחקנית: שחקן: המממ... מעניין... מי אם לא א=ל=י=ה=ו י=ר=ד=ן ע=ץ?!?!?!?!
תחביבים: לנגן בגיטרה הנחמדת שלי
לאונן מול תמונות של אלייז'ה
חחח סתם אני שפוייה לחלוטין! (או שלא
)האא... לצאת עם חברים.. להתחרפן עם פרח... מה יהיה בבנאדם המושלם?: טוב זה קל, שיהיה אלייז'ה. חד וחלק. אהה.. עכשיו רציני. שיהיה לי נוח בחברתו, שיבין אותי, שיבין את השיגעונות שלי (בעיקר). איך הכרתי את אלייז'ה: אוקיי, אז סתם פגשתי אותו יום אחד ברחוב והתאהבנו. וישר הוא בא אלי ואמר לי "שילי אני אוהב אותך, התנשאי לי?"
ואז הפסקתי לחלום והמציאות הייתה שונה. ראיתי אותו בשרה"ט אבל האהבה באה רק מאוחר יותר כשפרח הכירה בינינו. ישר ידעתי: איתו אני רוצה להתחתן. עוד משו להגיד: אני אוהבת את אלייז'ה. וחוצמזה אני מקווה שהפורום יתעורר בהצלחה. סליחה על החפירות... שכחתי להגיד כה אני חפרנית.

מיה ווד

New member
../images/Emo41.gif

שם: מיה שדה מאיפה: כפר סבא גיל: עוד 3 חודשים ויום 16
זמר: אין מישהו ספציפי.. זמרת: כנ"ל שחקן: תאמינו או לא אבל זה אלייז'ה !!!! שחקנית: אממממ יש כל מני חמודות אבל נראה לי קייט וינסלנט תחביבים: טלויזיה מחשב חברים לשחק --> ( אני במגמת תאטרון... ) מה יהיה בבן אדם המושלם?: שיהיה חמוד ומצחיק ולא יזיק שיהיה קופי של אלייז'ה... איך הכרתי את אלייז'ה: שר הטבעות.. אי אפשר היה להוריד תעיינים ממנו.. עוד משהו להגיד: סופרקליפרג'ליסטיקאקספיאלידושס ... חח עזבו ..

7שילי7

New member
אוו ברגע זה רצחתי יתוש..

וכן הכותרת לא ממש קשורה... אההההההה! את באמת יודעת להגיד את זה??? והתמונת היום ששמת מדהימה.. הוו אלייז'ה.. כמה שהוא יפה...
אם את רואה אותו תציעי לו נישואים בשמי.

מיה ווד

New member
חחח אם אני אראה אותו?

טוב האמת שיש מצב כי ברגע שתהיה לי תאפשרות אני מתכוונת לעבור ללוס אנג'לס...באמת.. חח.. אז אני מתכננת לעבור עם חברות ותכננו לרגל ולעקוב אחרי אלייז'ה.. חח יש לי כבר תוכנית שלמה איך להתחיל לדבר איתו בלי שיחשוב שאני איזה מעריצה מטורפת..

7שילי7

New member
../images/Emo6.gif

טוב מיה מתוקה דודה שלי סוכנת נסיעות אני הולכת אליה למתי להזמין כרטיס???? הוו אני רצינית תאמת אני מודה אבל גמני חשבתי על תכנית איך להתקרב אליו בלי להיות מעריצה מטורפת.

m i c k e y 15

New member
יוווווו

איזה מוזר גם לי יש תוכנית..לעבור לגור שם.. אני גם ככה יעבור שאני אסיים צבא..

kathrinch

New member
שלי...../images/Emo54.gif

שם: קתרין מאיפה? חולון גיל: 16 וקצת זמר/זמרת: לא מצליחה לחשוב כרגע על מישהו מיוחד... נחזור לזה בהמשך. שחקן: לא ברור? שחקנית: לוסי לו תחביבים: סוסים, ציור.. וגם הדברים הרגילים: מחשב, טיוי, חברים וכו... בנאדם מושלם (או החבר שלי, במילים אחרות): בוגר (במנטליות), רומנטי, מתחשב, איש שיחה... וביישן חמודי כזה.. אה, וגם אחד שנראה טוב ואוהב אותי. איך הכרתי את אלייז'ה? ראיתי לי שר הטבעות לתומי, ופתאום צץ לו הוביט קטן וחמוד... וישר ידעתי- הוא האחד! עוד משהו להגיד: אין.

m i c k e y 15

New member
אני עונה!

גיל:15 זמר:ג'סי מקרטני זמרת:הילארי דאף שחקן:אלייז'ה(כמובן) ו..מייקל צ'אד מארי..ויש עוד מלאא שחקנית:אנג'לינה ג'ולי ג'ניפר אניסטון..הילארי דאף ועוד מלאאא תחביבים:לשמוע מוזיקה לישון לראות טלה.. ולהיות במחשב.. מה יהיה בבן אדם המושלם?:חיוך יפה..הומור ו..שיודע להקשיב ולהיות גם ידיד טוב איך הכרתי את אלייז'ה:מהסרט ''והדבורה בכל זאת עפה'' ו..''חזרה לעתיד'' בתפקיד קטן עוד משהו להגיד: מתה על אלייז'ההה ועל ג'סי! חח..

למעלה