להלן תחזית מזג האויר לימים הקרובים

ענבר.

New member
להלן תחזית מזג האויר לימים הקרובים

בקיץ 2150 – תהיה זליגה מהירה של הקרחונים הגדולים. אתם מתבקשים שלא להגיע לאזור הזליגה מחשש לשטפונות. לרכבי שטח יותר לנוע רק במקומות בהם הזרימה מסומנת. בסתיו 2175 – הטונדרה הארקטית תעלם סופית. אם אתם במקרה בסביבה, כשאיתכם ילדים קטנים, נא לשמור עליהם בשבע עיניים, שלא יעלמו לכם יחד עם הטונדרה. יחידות חילוץ לא יצאו לשטח מחוסר תקציב וחוסר חשק. בקיץ 2187 – כדור הארץ מתחמם, חם, חם, לוהט, שורף. 60 מעלות בצל. היערות הטרופיים מתים ומשחררים דו תחמוצת הפחמן לאטמוספירה. במשרד החוץ הוקמה יחידה ללוחמה בדו תחמוצת. היחידה מזהירה את המטיילים ביערות לצאת מייד מהיער ולעזוב את כל האזור הנגוע בתחמוצת. כל מי שיחליט להישאר ולא להשמע להוראות, עושה זאת על אחריותו בלבד, ומסכן בכך את חייו, היות ואטמוספירה מחומצנת עלולה לגרום להידבקות בשפעת העופות. באביב 2191 – בסיועם הבלתי מתפשר של הקרחונים המופשרים, פני הים יעלו ב-7 מטר. ונציה תעלם ראשונה. אחריה הולנד. תנועת הגונדולות תיפסק מיידית. השינוע יהיה באמצעות צוללות צהובות. כרטיס חופשי חודשי לצוללת, ניתן לרכוש החל מהיום בג'לטריה בכיכר סן מרקו. בהולנד מתבקשים האזרחים להחזיר מיידית את כל הפרות ההולנדיות (בלבד) מהמרעה ולאגור חלב. לא נוכל לסבול מצב של יום ללא חתיכת פרוסה של גבינת גאודה. בשנת 2300 – גז החממה ישקע סופית במי האוקינוסים ובנפיחה אדירה ישוחררו ביליונים של חלקיקים מוגזים. המים יהפכו מיידית לחמוצים. ההמלצה החמה שלנו: לרוץ מייד לשוק, לקנות 4 קילו מלפפוני אדמה, לדחוס בצורה יפה בצנצנות, להוסיף שמיר ושום בכמות נדיבה, לכסות במי ים ולהמתין יומיים שלושה להחמצה המושלמת. בתאבון. ותיזהרו שלא לשתות מים מהים של עזה, הא?

magy

New member
את יודעת שזה הלך למופלצים

סליחה...למומלצים
איך נדע שכל זה באמת יתקיים.....? יש לך איזה כדור לאריכות ימים?

זהו בשניה אחת

הרגת לי את התכניות שלי לחופשות בשנים הקרובות. איזה בעסה איתך.

magy

New member
זותי, יש לה דיבור מאחורי הקלעים

עם דני רופ..... יש עוד משהו חוץ ממזג אויר ביניכם?

ענבר.

New member
כשאת מנפצת

זה תוך כדי סירטאקי סוער? יש לי כמה מיתוסים לנפץ, לארוז לך?

תשלחי למה לא

והריקוד הוא לא סירטקי כי בכל זאת חבל לי על הצלחות אבל לפעמים הרועה הקטנה או הורה דייגים כזה (בתלבושת מלאה כמובן)

למעלה