להתחיל עם נשים בגיל 30

קשה10

New member
להתחיל עם נשים בגיל 30

אני בן 26 ואני מרגיש שעוד לא התחלתי לצאת עם נשים, להכיר אותם ודיברנו איתן. זה מאוד חשוב לי ואני מרגיש שזה הולך לכפות עלי להיות רווק לפחות עד גיל 35 אם לא יותר. וזה מאוד מלחיץ אותי. מה אתם חושבים?

cancer3009

New member
לא ברור

מה הקשר בין הכותרת לבין התוכן, למה דווקא בגיל 30?
&nbsp
אתה בן 26, תתחיל עם בנות עכשיו.. למה לחכות?
&nbsp
אני יכול לספר לך שלא התחלתי עם בחורה בחיי, אבל עדיין היו לי קשרים עם בנות. זה לאו דווקא עניין של להתחיל במובן הצר של המושג, של לפנות למישהי ולקבל טלפון, אלא להיפתח לדברים חדשים, תחביבים או קבוצות מכל סוג שיאפשרו לך להכיר בנות ולנסות לפתח את זה לקשר רומנטי ככל שתהיה מעוניין בכך.
&nbsp
שום דבר לא נכפה עליך, ובטח שלא להיות עדיין רווק בעוד 9 שנים.
אספר לך על עצמי שגם אני בגיל 26 לא התחלתי לצאת עם נשים.. אבל היום אני כבר אחרי 2 קשרים שהיו לי ומרגיש הרבה יותר ביטחון להיכנס לקשר הבא.
&nbsp
המון בהצלחה

קשה10

New member
תשובה

אתה לא מבין אני מעוניין להישאר רוק עוד 9 שנים כי אני רוצה זמן להשלים את כל מה שהפסדתי בחיים עד היום בקשרים עם נשים. הבעיה שעדיין לא מצליח לי מספיק וזה מתסכל וזה גם בגלל הגיל.
אני רוצה שגם בגיל 35 תהיה לי את האופציה להכיר נשים ולהתחיל איתן. וזה מתסכל אותי שאנחנו חיים בחברה שלא תומכת בזה מספיק.

cancer3009

New member
לדעתי כדאי שתשנה גישה

אל תנסה להשלים פערים, זה לא עובד.. מנסיון.
ואל תצפה מהחברה לכלום.. ככה לא תתאכזב.
סמוך רק על עצמך, אם אין לך את הכלים או היכולות, סמוך על עצמך שתדע למצוא את הדרך להשיג את הכלים.. לרבות באמצעות לשאול בפורום הזה או כל דרך אחרת.
&nbsp
&nbsp

קשה10

New member
תשובה

תראה הייתי כבר במקום של להשלים עם המצב ואני יכול להגיד כמעט בוודאות לפחות על עצמי שעבורי ניסיון מיני הוא חשוב כדי להרגיש שלם עם הקשר הנוכחי שלי. אני מאמין בזה שניסיון מיני הוא סוג של התבגרות ושלב שצריך לעבור בחיים.

Berethor

New member
איזה קשר נוכחי? וכל הניסיון שיש אפשר להשיג מקשר אחד, ולכן

לא באמת צריך ניסיון בקשרים קודמים, ובמלא המונוגמיה הכי אמיתית היא להיות רק עם אדם אחד.

Berethor

New member
הגיל מוריד מהאטרקטיביות של אנשים בלי קשר לרמת הניסיון שלהם

כן יהיה לך יותר קשה למצוא מישהי בעוד 9 שנים, אבל זה בעיקר בגלל הגיל ולא בגלל הניסיון.

למעלה