להתעמת עם המאהבת... ליסמין

להתעמת עם המאהבת... ליסמין../images/Emo31.gif

'צטערת שאני לא משרשרת... לפני יומיים, כמאהבת, פגשתי את אשתו. הנה הסיפור: ....אני משקרת לך, אני מוצאת את שפתיי ממלמלות באורח לא מודע, בלי שום בקרה, ורק אח"כ נושכת אותן... משתאה ביני לביני, תוהה מאין זה בא, והרי לא זה מה שרציתי לומר... ואולי, אולי אני לא ממש משקרת, רק פוחדת, פוחדת להסב לך נזק חמור יותר, פוחדת להיות עדה לאירוע נוסף, פוחדת מנקיפות המצפון, מרגשות האשמה שאני יודעת שילוו אותי חיים שלמים, פוחדת לפגוע בך, פוחדת לפגוע בעצמי. אני אומרת לעצמי ש"לא נורא", אני אומר ואעשה מה שאתה רוצה לשמוע, גם אם בחלקו זה נכון מבחינתי, הרי כשאני חופרת אני מרגישה כאילו אני משקרת. אני אפילו "פוחדת" לפרט שמא תקרא איכשהו, למרות שהעברתי את הכל למחבוא חדש. 13.08.05 עוד אני כותבת את המילים הללו אתמול, צלצל הטלפון. היית מן העבר השני של הקו ושאלת אם אני רוצה לצאת הערב. התפלאתי, יום שישי, אתה בבית, על מה בדיוק אתה מדבר? ואז אמרת שנצא יחד, שלושתנו, אתה אני והמלכה. שוב מצאתי את עצמי משקרת, שוב עניתי בחיוב, ואיך שסגרת את הטלפון, ישבתי לבכות את עצמי לדעת. "כן" אמרתי לך תוך חיוך מרוח, מסיכה של ליצן שלא ממש מרגיש. אבל הרגשתי, הרגשתי את הכאב שב למחוזותיי, דוקר ופוצע, שורט ומחבל בכל חלקה טובה שהצלחתי למגר אותו ממנה במשך שבוע ימים. נכון שהתראינו במהלך השבוע, נכון שדיברנו וחלקנו, בכינו והתחברנו, קוראים לזה "בילינו שעות איכות"... אלא שהשקר הגדול הזה שלי, צרח בי בפנים – לברוח, ומהר! ולא יכולתי לו, הכאב שיתק אותי. יצאנו שלושתנו. נסענו אל מחוץ לעיר כדי שלא ייראו אותנו, הייתי "חברה" שלה למשך כמה שעות בעיני הסביבה. יצאתי עם אהובי ואשתו... לא יכולתי לגעת, שלא לומר לחבק, ישבתי אל מול השפתיים האלה שנישקו אותי בלהט ותשוקה, מול היופי הזה שלרגעים מעטים היה שלי, ובקושי רב הגנבתי מבטים מדי פעם, והכאב החל מתערבל בי, מספח אליו את כל השעות הקסומות שלנו יחד, את כל התמונות של האושר, מבקש למחוק משפטים ששמעתי ממך, משפטים שאמרתי לך, מבקש למחוק אותי מעל פני האדמה, לאדות אותי לעולם שכולו טוב, וכל זה מול אשתך, הבחילה, חוסר היכולת להגיב, להביע, להיות אני. ברגע מסוים נפרצו בי הסכרים, דמעות שהרטיבו את הפנים, אל מול קהל הומה בטיילת עמוסה. לא יכולתי לעצור מלהפגין את חולשתי, הייתי אני. אני השבורה, אני המתמוססת, אני הנקרעת בין מציאות ואשליה, אני שמכירה בעובדות, אני שלא מסוגלת להמשיך עוד. בכיתי... בכיתי את כל כולי החוצה, לא היה לי אכפת לי לרגע מאשתך שצופה בי, ממך, הייתי רק אני בעולם שכל כולו אפל וכואב, הייתי אני, הילדה הקטנה שרוצה אותך, שאוהבת אותך ולא יכולה לגעת, גם כשאתה יושב ממש לצידי, דחיתי את המגע שלך "כי לא נעים ממנה"... אני המתוסכלת, רווית רעל, אני שכמעט מבקשת להימחק, לא להיות עוד, להיעלם. ברגע בו נפתח בי הסכר, נתתי דרור לציפור נפשי. צאי, עופי, עשי כרצונך, היי חופשייה. והייתי. וידעתי שאחרי הסצינה הזו, שום דבר לא יישאר אותו דבר, שום דבר לא יהיה כמיקודם, לא אתה, לא היא, ובטח לא אני. באותו רגע ידעתי, שזה נגמר באמת, ולפני שנסיים את הלילה אספר לך. ניגבתי את הדמעות והשתדלתי לשוב למציאות.. למעמד בו אני ישובה לשולחן אחד, כשאשתך לצידי ואתה מולי, ונפתחה שיחה מאולצת שבה אמרתי לה שאני מוותרת. ביקשתי ממנה ללטש בך את היהלום, לשמור עליך מכל משמר, איחלתי את כל הטוב שבעולם, איחלתי לה אושר, הבטחתי שאני הולכת לדרכי ומפנה לה את הדרך. נגמרו בי כוחות המלחמה, יצר ההרס חייך למולי, מנצח. אני מתה? המשכנו לטייל לאחר הבכי. ביקשתי משהו להרגעה, כי לא יכולתי להפסיק ועישנו. נסענו למקום שקט, המקום בו היינו אתה ואני בערב הראשון שלנו. ידעתי שזה יהיה גם הערב האחרון כשאתה מבקש לחבק את שתינו, להגשים את הפנטזיה התורנית שלך בדמות אורגיה. נחשפתי, השקר הגדול שלי נחשף, כי גם כשהיא הסכימה "לזרום איתך", עמדתי בתוקף על שלי, - לא! אני לא מוכנה לזה. עם כל הסוטול וסערת הרגשות, חלק ממני רצה בך, אותו חלק שכמהה למגע שלך, לחיבוק, התשוקה שמפעפעת בי עם כל פגישה איתך, הערגה אלייך כשאתה לא פה.. אותו חלק רצה בך, רצה בך לעצמי, או לפחות לא איתה. וכשהבנתי שלא ככה יהיה, כשהבנתי שאצטרך להתמודד עם שלושה מטענים כבדים של רגשות, סירבתי, לא היה בי עוד מקום להכיל. דה ז`ה וו שהיה חזק מדי הציף את תודעתי, לא יכולתי לסכן אותך, אותה, אותי. ידעתי שזה ייגמר לא טוב. ובכל מקרה זו אני המופסדת. ביקשתי לשוב הביתה, כשהדרך התארכה כמו לא תיגמר לעולם. החרשנו שלושתנו, שתיקה רועמת משהו שמתנחמת בשירים הבוקעים מהרדיו. "תזרח אחי תזרח, גם אם יהיה לך קשה, אתה תזרח אחי ולא תישבר"... "הו רומיאו זו הייתה, פנטזיה נהדרת"... ושוב נפרצו בי סכרים עלומים, בכיתי בשקט מאחור, כשהכתה בי העובדה: אני... יושבת מאחור.. זה נגמר ... זו הייתה פנטזיה ותו לא.. הגענו, חנית את האוטו, ביקשת סיגריה וישבנו עוד דקה של סערת רגשות. גייסתי את כל האומץ שבעולם למחוק את הדמעות וללחוש לך לידה – "אל תתקשר אלי יותר, אל תדבר איתי ואל תבוא"... "גם לא כחבר" שאלת... ואמרתי שלא... הייתה שתיקה, דקה ארוכה של דומייה, מבוכה, מבטים התרוצצו לכל עבר, אמרתי לילה טוב ויצאתי. יצאת אחרי וקראת בשמי... הלכתי.. בלי להסתובב לאחור. נגמר.

לא, לא קל..

וסיפרתי, משום שברור לי שהיא הרגישה לא פחות רע ממני, לראות את מושא היעדרותו של בעלה במשך חודשים ארוכים, להשוות אותי אליה, לראות אותי בוכה, לחוות את העוצמה הזו של רגש.. איך היא היא אמרה.. "אולי בכלל אני מפריעה לכם, ואני זו שצריכה לוותר..." לכי תתמודדי עם כל זה...
זה רע.. רע חמודה...

jedyknight1

New member
הכאבים האלה

אני חושב שכל מה שקשור לבגידות ברגע שהכל מתגלה, זה כואב כאב עמוק מאוד בלב. אבל אי אפשר מלהימנע מהתמודדות מהאמת. מהעובדה. לכן, לדעתי יש להתעמת או לברר, לדבר עם המאהבת ובכך להבהיר הרבה מאוד דברים.

../images/Emo31.gif... בשום אופן..

המאהבת... מה יש לה לדבר עם האשה? למה להוסיף אש? למה לתת לרעל להגיע למקומות אסורים

jedyknight1

New member
משום

שכולנו רוצים לדעת, במי בחר בן\בת הזוג?! זהו שילוב של סקרנות והרצון להציב למאהבת תמרור "עצור". להעביר דרכה מסר. הרי הפגיעה כבר קיימת. לדעתי, לדבר עם המאהבת יכול להסביר לאשה טוב יותר, מה הניע את בעלה לבגוד בה. אולי דווקא משום כך, היא תוכל לשקם את יחסיה טוב יותר.

והו בוחרת../images/Emo24.gif

מאיפה לעזאזל אוספים כוחות אייך אוספים את השברים? אייך ממשיכים מכאן הלאה? כל אשר אוכל להציע לך זה כתף וחיבוקי.. את פשוט מדהימה.. מדהימה!! אני מאמינה שבכל אחד מאיתנו ישנם כוחות שאנו לא יודעים על קיומם, דווקא בזמן המצוקה אנו מגלים אותם, מקווה שתמצאי את הכוחות הסומיים המצויים בתוכך ותשרדי.. בהצלחה sky

לו רק ידעת כמה אני זקוקה לזה../images/Emo24.gif

אולי מתמסכנת מדי, אולי מרבה לעשות שטויות, אולי פשוט מטומטמת.... אולי.... אבל הטיפשה הזו.. כל כך זקוקה לחיבוק, לזכור שהיא קודם אישה כי השברים הפכו רסיסים, אין מצב לאסוף אותם, לא כרגע... עוד קצת ...

אסתי69

New member
הלו הלו

את תאספי אותם כי את מי שאת קאפיש ??????
ובואי קרוב לקבל אחד אמיתי

השיר הזה בשבילך בוחרת..

לא פעם מצאתי את עצמי מזמזמת אותו.. דווקא ברגעים הכי עצובים.. הוא קצת נוסטלגי אבל בכל זאת עושה לי את זה תמיד.. מילים: יורם טהרלב על הדרך היורדת מן הכפר בין עצי האלונים והאלה נשארו עוד בוודאי צעדי ועקבותי ואימי עוד קוראת לי בקולה. אך איני יודעת מה קרה אי אבדה הדרך הברוכה אי אבדה הדרך אל הכפר הדרך בה רציתי לשוב בחזרה. אל הדרך הקסומה של ילדותי אני שבה בחסות הערפל ונוגעת בכולם בפניהם ובקולם כמו נוגעת בארץ ישראל. ואני עוברת ואני זוכרת כל מה שהשארתי שם עוד ניצב הבית בין עצי הזית רוח באה מן הים. עוד ניצב הבית בין עצי הזית רוח באה מן הים ואני עוברת ואני זוכרת וליבי עודנו שם. אך איני יודעת מה קרה אי אבדה הדרך הברוכה אי אבדה הדרך אל הכפר הדרך בה רציתי לשוב בחזרה. בלילות הארוכים הלבנים עת הנפש לא תמצא מנוחתה אני קמה מעפר אני שבה אל הכפר כמו ילדה שחוזרת אל ביתה. בשבילך שוחרת עם המון

בשבילי??../images/Emo2.gif ראשית ../images/Emo51.gif ושנית

תאמיני לי שאין לי רצון לחזור לשום כפר. אני בכלל טיפוס עירוני
פראקסלנס

../images/Emo7.gif לא במצב של לענות

תסלחו לי
תודה על היותכם, על החיבוקים, על התמיכה... אולי... בסוף עוד אחזור חזקה יותר מכרגע. תודה

למעלה