להתקין כפתור חירום בשביל אמא

Borisyo

Member
שלום,

יש חברות שמספקות שירות מענה מהיר באמצעות כפתור חירום שמתקינים בבית.

אמא שלי גרה בקריות ואני רוצה לברר בשבילה איזו חברה נותנת שירות אמין, אדיב ורצוי מאוד בשפה רוסית.

תודה

תמר שרוני

Active member
היי בוריס , האם אתה מתכוון לעזרה רפואית דחופה , כאלו שאתה מצלצל ומגיע צוות רפואי וא אמבולנס לפי המקרה ?

ויוי 25

Well-known member
האם התכוונת לחצן מצוקה באמצעות שעון שעונדים על היד ?

תמר שרוני

Active member
ובכן , יש כמה חברות שמספקות עזרה רפואית לנרשמים .
1] נטלי ! עובד על טלפון קווי . שולחים רופא עם ארגז תרופות ומכשיר E.C.G.. אם לא דחוף , מתחיבים להגיע עד שעתים מזמן הצלצול , אם דחוף והרופא אינו פנוי , שולחים אמבולנס ללא תשלום גם אם אין אשפוז . התשלום בסביבת 150 שח לחודש . נ.ב. נטלי גם נותנת מין מכשיר כמו שעון יד שאתה יכול להתקשר אליהם , ולחצן מצוקה במקלחת .
2] שחל ! נותנים לך ערכת E.C.G. שעושים לבד בבית ובמוקד יודעים לקרוא אותו . אם המצב מאפשר נותנים מענה טלפוני ע"י אחות או רופא , אם יש צורך שולחים אמבולנס ללא תשלום . התשלום החודשי יותר גבוה , זה בסביבת 250 שח לחודש , והכי חשוב , מניסיון אישי , לאשה , קשה להסתדר עם המכשיר לבד , לא נוח , ואם האשה מבוגרת בגיל או מנטלית ואולי גם שמנמנה כל זה מכביד .
3] גם יד שרה נותנת שרות דומה , אבל אינני יודעת פרטים .
4] עצתי לך להתקשר לחברות ולבקש שישלחו יועץ , תשמע מה יש לכל אחד מהם להציע , ותחליט .
באשר לרוסית , אני בטוחה שלכל חברה יש דוברי רוסית . בהצלחה .

Borisyo

Member
@תמר שרוני תודה. התרשמות טובה נותנות ביקורות על חברה "אנוש" שראיתי. מאחר שאמא מתייחסת לקבוצת אוכלוסייה של ניצולי השואה, יכול להיות שהיא זכאית לקבל מחיר מוזל?

תמר שרוני

Active member
נכון , יש גם "מוקד אנוש" . אתה צריך לברר מי נותן שרות באזור של אמא . תברר מה בדיוק כולל השרות שהם נותנים . חברה שגרה ב "גני עומר" [דיור מוגן קהילתי ] , ספרה לי שהזמינו את השרות שמגיע להם כי בעלה נפל מהמיטה , ונאמר לה שהם לא מרימים קשישים שנופלים . ואם היא גרה לבד ואין לה עזרה , יש בעיה . שיהיה לך בהצלחה , הרבה בריאות לאמא ותספר לנו מה היתה ההחלטה .

ויוי 25

Well-known member
אגב,
מי שמקבל גימלת -סיעוד זכאי ללחצן מצוקה בחינם,למימוש הזכאות מתקשרים לביטוח לאומי לעובד הסוציאלי.

תמר שרוני

Active member
יש חברות שנותנות הנחה לניצולי שואה, אינני יודעת אלו חברות נותנות הנחה וכמה נותנות .
טוב בוריס , עכשיו יש לך הרבה עבודה , בהצלחה .

ויוי 25

Well-known member
לכן כתבתי שקבלת פרטים בנושא זכאות ללחצן - מצוקה ,
תקבלו בטלפון לביטוח לאומי לבקש את העובד הסוציאלי.

למעלה