לוצ'יאנו טופ 5!

לוצ'יאנו טופ 5!

ביום שישי יופיע בבארבי ת"א אחד האומנים הבולטים והמרגשים שיצאו מג'מייקה, לוצ'יאנו. הזדמנות טובה לדעת מה השירים האהובים עליכם של לוצ'יאנו, אילו שירים תרצו לראות אותו מבצע בלייב, וכמובן לדעת מי מהאנשים שקוראים, ולפעמים גם כותבים פה, מתכנן להגיע. הנה הצ'ונים שלי, לא בהכרח בסדר מסוים: *Serve Jah - קלאסיקה בת ימינו *Moving Outta Babylon - אחד השירים הראשונים של לוצ'יאנו שהכרתי ומאוד התחברתי אליו, עד כדי יצירת שיר בעברית משלי בהשראתו. *Its Me Again Jah *Come Away - קטע מדהים על רידים מדהים, Zion Gate *For The Leaders - לא השיר האהוב עליי ביותר שלו, אבל קטע חזק ביותר שכמעט על בטוח יבוצע בהופעה, ותקשיבו למה שהוא אמר בהופעה על השיר הזה, שליח על באמת: http://www.youtube.com/watch?v=fScGarrl2gY&feature=related ומייקי ג'נרל תותח בעצמו! יהיה ערב נהדר! BLESSED LOVE

DuBsYs

New member
טופ 2 :)

הנה שנים שאני אוהב Luciano & Basque Dub Foundation-Time Will Tell על Heartical לייבל רימייק מעולה ל promised land רידדים של דניס בראון, אולי הטיון הכי טוב שלו שאני שמעתי. ויש את Mankind Cease, טיון מגניב בסגנון ההפקות של דניס מסוף הסבנטיז. לדעתי לוצ'יאנו הוא זמר ענק שבדרך כלל מתבזבז על הפקות זולות שלא ממש מחמיאות לו. אני מקווה לשמוע את הטיונים האלה ועוד הפתעות בסגנון מכיוונו של פאטה ביום שישי בבארבי.

למעלה