לו הייתי רוטשילד,להלהלה! (שאלות לגבי CDJAPAN)

sonaku

New member
לו הייתי רוטשילד,להלהלה! (שאלות לגבי CDJAPAN)

מי פה זוכר אותי? אז שלום,אני ים לאלה שלא מכירים ובתור אחת שמעולם לא קנתה בסידיג'אפן אני רוצה כמה עצות וטיפים כי כזה,האתר שלהם לפעמים עושה לי כאב ראש. אני כנראה הולכת להזמין משם דווקא לא דיסק או משהו כזה אלא שמלה~ שזה טיפה יותר בעייתי כי משקל=משלוח יותר יקר ומידות של אסייאתיות שזה משהו בלתי אפשרי לגבי P: אבל בלי קשר לזה! בתור אנשים שכבר קנו משם. תוך כמה זמן המשלוח מגיע? כמה המשלוח פחות או יותר עולה? איך בדיוק אני מזמינה מהם? תודה על התשובות מראש D; ולאלה שזוכרים אותי
~!

fluttering

New member
דווקא

CDJAPAN זה אחד האתרים היותר נכון. תירשמי קודם, כמובן, ואז כשתוסיפי מוצרים לסלסלה שלך תוכלי לראות סה"כ כולל משלוח בדולר לפני שבעצם תרכשי את המוצר. מן הסתם שלא נוכל לומר לך כמה משלוח עולה כי זה תלוי בכובד. לא הזמנתי מהם בגדים אבל כן השתמשתי בהם בשביל דיסקים וספרים. EMS זה כמובן מאוד יקר אבל אם את קונה משהו יקר מלכתחילה אז ערך המשלוח יורד בדרך כלל, ואת גם תקבלי על הקניה נקודות אם אני לא טועה. :) בכל אופן סוג המשלוח זה שקובע את ערך הזמן שיקח למוצר להגיע אליך. עם EMS זה מגיע תוך שבוע / שבוע וחצי בערך תלוי איפה את גרה כמובן. וארמ. את מזמינה עם הכפתור היפה שאומר "PLACE ORDER" ~ מקווה שעזרתי. D:

fluttering

New member
*אחד האתרים היותר אמינים

... הראש שלי לא מוברג נכון, סורי. XD

sonaku

New member
יא,תודה! כל תשובה מספקת אותי כרגע

אני במסע שיכנועים עם ההורים שהאינטרנט זה לא שוק ואי אפשר להתווכח איתו או שכולם גנבים Oם

fluttering

New member
אני הייתי מציעה

להשתמש בחשבון של paypal- ככה גרמתי לאימא שלי לקנות עבורי שטויות אוןליין לפני שמלאו לי 18. (אח הימים ההם XD) תציעי להם להשתמש בחשבון שמסתיר את מספר כרטיס האשראי שלהם, תציעי להם לקרוא קצת על הTOS של האתרים מהם את מעוניינת לרכוש ושיסתכלו על תגובות חיוביות ושליליות של אותם אתרים. אם זה יעזור אני רכשתי הרבה דברים מCDJAPAN ובפעם היחיד שהגיע אלי מוצר תקול הם זיכו אותי במיידית. בכל אופן, אני שמחה לעזור. אם את מחפשת בגדים יש גם המון בYESASIA אבל אם את מחפשת משהו גותי, אז אולי זו לא הצעה רלוונטית... XD;

innocence

New member
מה זה כל עניין הנקודות הזה?

זה לא אומר לך כמה משלוח צריך לשלם? או שאולי זה ביס-אסיה?

fluttering

New member
אר

frequent shopper points כאלו נקודות זכות שאת מקבלת עם כל קניה שמתרגמים אותן לין וככה את מקבלת הנחה בקניה הבאה. זה לא תופס לגבי ספרים אבל בעיקר למוזיקה וכו'. אני לא בטוחה אם יש מקבילה ביס-אסיה, אבל סביר להניח שכן. http://www.cdjapan.co.jp/help/customer-account.html#05

innocence

New member
הו.. אז כנראה דיברנו על משהו אחר..

כי ביס אסיה יש שיטת נקודות בנוגע למשלוח (כל פריט מקבל מספר נקודות לפי המשקל ואז "קל יותר" לחשב את המשלוח. אני אישית לא מבינה מה קל בזה, כי לא הבנתי מה הם רוצים ממני בכלל.

fluttering

New member
באמת?

בדקתי שם עכשיו ולא כתוב דבר על שיטת נקודות כלשהי. הם עובדים לפי כובד וחלקים (לדוגמא עם את קונה ספר שבא עם ספר ודיסק בנפרד או שטויות כאלו). יש להם גם איזה שטות עם משלוח חינם אם את מזמינה מעל ל900000000 טריליון דולר. :|

sonaku

New member
מה בנוגע להחזרות?

ביגוד זה בעיה באינטרנט,בעיקר בגלל המידות. אמא ואני נורא מפחדות..זה יכול להיות במידה,אבל זה לא יראה טוב עליי. וזה בעייה,אחרי שלבשת משהו,זה לא כ''כ קל להחזיר...

fluttering

New member
הממ

אני לא יכולה להיות 100% בטוחה אבל רוב הסיכויים שעניין ההחזרות דומה בין בגדים ודיסקים, אלא אם כן קראת אחרת בתקנון האתר. אבל עם בגדים לא צריכה להיות יותר מדי בעיה כי הם שמים את כל המידות באתר, לא? רק תוודאי שאת מודדת את עצמך נכון.

sonaku

New member
מדדתי,וזה בדיוק למידות שלי!

מזל שאני לא הולכת לגדול בשנים הקרובות...אולי להשמין. אבל גם זה לא בהרבה. יאי! D:

fluttering

New member
אז אל תדאגי?

לא נראה לי תהיה יותר מדי בעיה, ואם תצטרכי את תמיד יכולה להביא את השמלה לתיקונים קטנים.

sonaku

New member
לא נראה לי,זה בעייתי.

אני מעדיפה שלא יגעו בה וזהו. חוצמזה נניח והיא תהיה ארוכה עליי זה בעייה לקצר,כל היופי של השמלה זה הדוגמה למטה....זה יהרס. אבל בגלל המדידות,אני חושבת שלא תהיה בעיה. אז יאי לי <:

innocence

New member
ארוך?? אלו הבעיות שלך?

כל הדברים בעולם שהם לוליטה קצרים עליי באיזה 10 ס"מ.

למעלה