לזכרם🕯💔

ג׳ונסון

Active member
כמעט כול שנה אני עוקב אחר סיפור חללי ישראל ובעיקר החללים שאהדו את הקבוצות שאני אוהד הפועל ירושלים בכדורסל ומכבי חיפה בכדורגל
ועכשיו שמות החללים:
שון כרמלי (מכבי חיפה) נהרג במבצע צוק איתן בתאריך 20.7.2014
דוד בירי (הפועל ירושלים) נהרג באינתיפאדה השנייה בתאריך 28.9.2000
אמיר הרשנזון (הפועל ירושלים) נהרג בפיגוע בצומת בית-ליד בתאריך 22.1.1995
אלעד הרשנזון(הפועל ירושלים) התאבד בתאריך 18.10.2000
ליאל גדעוני(הפועל ירושלים) נהרג במבצע צוק איתן בתאריך 1.8.2014
אלון בקל (הפועל ירושלים ומכבי חיפה) נהרג בפיגוע בדיזינגוף בתאריך 1.1.2016
האיל סתוואי(מכבי חיפה) נהרג בפיגוע בהר הבית בתאריך 14.7.2017
אני יודע שזה קצת מוזר שאני עושה סלקציה כזאת אבל לכול אחד מהם אני מתחבר בראש ובראשונה המעודונים האלה הם כמו משפחה וכול החללים שהוקראו כאן הם חלק מהמשפחה השנייה שלי גם במותם לכול אחד מהם יש סיפור מרגש מעלה דמעות וסוחף אני לא יכול לכתוב את הכול אבל אני אם אתם יכולים להדליק נר זיכרון וירטואלי באתר יזכור לנופלים זאת יוזמה מבורכת הדלקתי לכול מי שכתוב

ג׳ונסון

Active member
דניאל שירן(מכבי חיפה) נהרג במלחמת לבנון השנייה בתאריך 4.8.2006

ג׳ונסון

Active member
אני מצטער אם פספסתי מישהו ואם אתם רוצים לדבר לספר משהו אני פה להקשיב או שאתם יכולים לכתוב מכתב אישי באתר יזכור

אבח"י

Well-known member
כל אחד מוצא את החיבור האישי שלו ליום הזיכרון.
אני זוכר את אחי, אלי חביב ז"ל, שנפל ב- 1973.

קבצים מצורפים

• נשמה-gif.gif
    נשמה-gif.gif
    KB 760.2 · צפיות: 2

ג׳ונסון

Active member
אני מצרף ראיון של אלון בקל 8 חודשים לפני שנהרג בבוקר שאחרי זכיית הפועל ירושלים באליפות המדינה ב2015 המילים המצמררות שהוא אומר "הם עצרו הכול והקדישו חצי דקה של מחיאות כפיים לאוהדים שנהרגו בעת שירותם הצבאי" 8 חודשים לאחר כך הוא נהרג בפיגוע בדיזינגוף בבר הסמטה בתל אביב שאותו ניהל.
תצוגה מקדימה של סרטון ה-YouTube ‏ראיון עם אלון בקל, אוהד הפועל ים שנרצח בפיגוע הירי בת"א

ראיון עם אלון בקל, אוהד הפועל ים שנרצח בפיגוע הירי בת"א

עצוב שאנשים מתים, החיים יקרים. נקווה שהיו לחיילים חיים טובים ושהצליחו לתרום בחייהם למדינה, ושמכריהם יתגברו על הצער. נקווה שיהיה שלום, וכמובן שלנו לא יקרו מקרים כאלה.

נערך לאחרונה ב:
למעלה