לחבריי הנהגים

Eran De Niro

New member
לחבריי הנהגים

לכל חברי שעובדים באזור עוטף עזה , אשדוד , אשקלון והסביבה . שיהיה לכולכם יום שקט ורגוע מערן סקניה

srurh

New member
תודה לכל המחזקים

טוב שבפורום יש מקום לקצת יותר משיחות מקצועיות.אני מאשקלון ולפני כשנה קיבלתי גראד שפגע בקומה השביעית בבנין בו אני גר.למזלי אשתי יצאה 3דקות לפני הפגיעה כדי לקחת את הילדה לפעוטון.אני לא מאחל לאף אחד את החוויה ואני יודע שאם לא בבית אז אולי תתפוס אותי ההזעקה בהובלה בכיוון דרום או בצו 8 על מוביל טנקים.נכון לעכשיו את הלילה אני אעביר בחדר הביטחון ואשתי ובתי אצל הוריה שם בטוח יחסית(מושב שטרם נפגע בלי עין הרע)אז תודה לכל התומכים ומקווה שנתראה,נתכתב,נשתמע בשמחות.דרור.

Eran De Niro

New member
עם יד על הלב ,

כתבתי לחברים שבדרום שיהיו חזקים , אבל שכחתי שאני גם שייך בדרך כזאת או אחרת לדרום , אני עובד בדרום מחר בבוקר אני במושב גבעתי ואחר כך אני נוסע לאשקלון , והאמת שאני מפחד , אין לי בעיה להכנס לשטחים עצמם , כי אני יודע שאולי אני יעמוד מול אוייב פנים אל פנים , אבל פה זה משהו אחר פה האוייב מסתתר מאחורי צינור קטלני , שיכול להוריד אותי כמו כלום , האמת מת מפחד , ואין לי ברירה מישהו צריך לעשות את העבודה הזאת , אם לא אני מישהו אחר , מקווה לטוב שרק נעבור את הימים האלה בשלום ,

למעלה