לחברי הפורום המקצועיים

נירי00

New member
כיצד מכינים זר לראש?

שלום, אשמח לדעת איך מכינים זר פרחים לראש - בעיקר עם פרחים עדינים כמו גיבסנית, אבל כל רעיון אחר יבוא בחשבון תודה מראש נירי

בועז בר

New member
עבודת נמלים... ../images/Emo13.gif

בסרטון הזה [יש לו קישור המשך] יש הדגמה להכנת זר לראש. זה זר פשוט יחסית בסגנון ט"ו בשבט שלנו [או ימי הולדת בגן...] אבל יש לו את החן שלו. כאן יש הנחיות מאויירות להכנת זר קצת יותר מושקע ועדין שיכול להתאים לכלות ושושבינות. הצורה שאני מכין זרים כאלה היא דומה להדגמות: שני חוטי גרברה [0.7 או 0.8] מחוברים. טבעת ו-וו בצדדים [לחיבור] ועטיפה של כל החוט באואזיס-טייפ דביק ירוק.[להקפיד על ציפוי כפול של קצות החוטים - כדי למנוע פציעה] בשלב הבא יוצרים זרונים קטנטנים ובעזרת הטייפ מדביקים אותם על החוט כש הפרחים של זרון אחד מסתירים את הגבעולים וההדבקה של הזר שלפניו, כל ברצף לכל אורך החוט, כשאת הקצוות [ וו וטבעת] משאירים חשופים כדי לחבר אותם.

נירי00

New member
משום מה לא הצלחתי לפתוח את הסרטון

אשמח אם תוכל לשלוח שוב יום מקסים נירי

בועז בר

New member
הקישור תקין, בדקתי עכשיו. צריך לחכות קצת עד

שהוא נטען. תראי שבתמונות הקטנות שתחת הסרטון כתוב play now

נירי00

New member
הוא מפעיל את תוכנת האנטיוירוס שלי

אנסה מחשב אחר, תודב רבה נירי

ruthi50

New member
לחברי הפורום המקצועיים

שלום לבועז ולכל חבריי המקצועיים מה שלומכם אני מעוניינת להכין לילדי זר לכיתה לחג השבועות אני יכולה להכין זרים לא מיוחדים ולא מקצועיים אבל לא זה מה שאני רוצה אשמח לקבל ממכם הדרכה דרך הפורום ורעיונות להכנת זר לראש לשבועות אם אפשר דחוף תודה מראש לחבריי הטובים

למעלה