לחובבי היחודיות - ממחר עד ראשון יריד סמפלים

לחובבי היחודיות - ממחר עד ראשון יריד סמפלים

של רשת FM . הנחות של עד 70 אחוז. אני באופן קבוע מבקר ביריד כי תמיד יש להם דברים יחודיים ומעניינים. להלן: שלום גיל, מועדון לקוחות fm-freemove מתכבד להזמינך לימי מכירה מיוחדים, חגיגת סמפלים (one of a kind) לאוהבי הייחודיות, שתיערך בתאריכים 11.11-14.11 (חמישי עד ראשון, כולל שבת) בחנות העודפים בבית טפר, רחוב תל גיבורים 5, ת"א. בימי המכירה יינתנו הנחות החל מ - 50% על כל הסמפלים. ג'ינסים ונעליים במבצעים מפתיעים! פירוט בהזמנה המצורפת. שעות פעילות: ה'- 09:30-19:00, ו'- 09:30-16:00, שבת- 10:30-19:00, א'- 09:30-19:00. נשמח לראותך, fm-freemove הצטרפו אלינו בפייסבוק www.facebook.com/freemove.co.il

ובנוסף - יריד עם קולקציית של דייוד ששון

קולקצייתשל ששון ניתן לראות גם בחנות בצמוד ( מול ) שוק בצלאל בתל אביב ( רחוב טשרניחובסקי )

הייתי. מהמם. הרבה מבחר אפילו של פריטים שראית

בברלין שוקניתי אותם שם. לבנים וגם לבנות מבחר צבעוני ביותר של סמפלים יחודיים. אני קניתי ג'אקט דק משובץ לבן/אפור עם בד שונה בגוון באיזור המרפקים- קלאסי עם בטנה צבעונית מהממת! בנוסף, מעיל כותנה דמויי בריזנט עבה בצבע חול יום - צהוב בהיר/חום בהיר, מתרחב למטה שנראה כאילו משנות ה70 -של ONE OF A KIND - PEPE JEANS ובנוסף חולצת שרוולים ארוכה, כהה מאוד , צבעונית בגווני נוצות הטווס - שילוב צפוף מאוד של תצורות קליידוסקופיות קלות בצבעי חום כהה/ סגול כהה/ ירוק/כחול/שחור של GANESH.

למעלה