לחובבי פרלינים עם אלכוהול נוזלי.

chocolove

New member
אני אנסה

אבדוק מול הספר של גרולינג אם זה מה שהוא רשם .

תודה!

קניתי בקינדל את נספר השני שהמלצת

של אנדרו גריסון שוטס, כך שבינתיים אני מנסה לשפר טכניקות בהמלצתו. היום למשל השתמשתי בשיטת ההמסה שהוא ממליץ במיקרו של חצי עוצמה במרווחים של 60 שניות ועבד מצויין ועם פחת לחץ.

ואצלי סוף לסאגת הדובדבנים באלכוהול

דווקא הדובדבנים המסוכרים אחרי יותר משבועיים בלימונצ'לו היו טעימים ויכולים היו להוות תוספת נחמדה כמות שהם למנת קינוח. אבל לא לשם כך התכנסתי הפעם.
החלטתי לנסות ציפוי בפונדנט וטבילה בשוקולד.
הוצאתי אותם מהנוזל.
ייבשתי היטב.
הוספתי לפונדנט מעט מהלימונצ'לו.עשיתי ציפוי ראשון בפונדנט המחומם קלות והמתנתי לייבוש. תחילה נראה סביר אבל בהמשך הפונדנט יצר בסיס סוכר מסביב לדובדבנים ועל הדובדבן עצמו נשארה שכבה דק של פונדנט. כשהתייבש לגמרי, שלפתי בזהירות את הדובדבנים מעודפי הפונדנט וטבלתי אותם שוב כשהפונדט מחומם פחות וסמיך יותר. תחילה נראה טוב. השארתי על מגש להתייבש למשך הלילה. הבוקר שוב חזרה התמונה של דובדבן בציפוי דק עם "שלולית" פונדט מסביב לכל דובדבן. גם אוויר הלילה לא עשה להם טוב והפונדט הפך לדביק. (אולי החל תהליך ההתפרקות בגלל האלכוהול?), אולי בדיעבד הייתי צריכה להכניס למקרר? בכל מקרה כל המתיקות הזו עשתה לי "חררה". הדובדבנים יחד עם נייר האפיה נזרקו לפח וזה סוף הסיפור.
אנסה להתקדם להכין "קונכיות" יציבות ובעובי אחיד לפני שאנסה להכין פרלין אלכוהולי ובשום אופן לא עם פונדנט.

למעלה