לחזור

פנינה 21

New member
לחזור

שחררו אותי בספטמבר. 24פרופיל.. אני אחרי שבר ברגל שהסתבך בהתחלה לא רצו להאמין לי בכלל -לא על השבר ולא על הסיבוך..הפרופיל ירד בגלל שאורטופד אישר את הצורך שלי בקביים.. אני עדיין במסגרת אשפוז יום.. ביום חמישי עשיתי עם הפסכולוגית שתומכת בי בתהליך רשימה של רצונות..בדיוק חזרתי ללכת לא בטוחה עדיין ביכולת הזאת ואני עושה טעיות מדי פעם.. ועלה עניין החזרה לשירות..(רשמתי ברצונות לסיים בה"ד 1) הרגש מבקש .. למרות שהיה לי מאוד קשה בשירות שנה ו-9 מתוכם שנה ו-4 אחרי השבר שלא קיבלתי את הטיפול הנכון ..נשרתי מהמסלול שלי ..במקום לסיים כקצינה סיימתי רב"ט.. שחררו אותי יומיים לפני סמל.. המוח אומר שיהיה לי מאוד קשה .ושבכל מקרה למסלול אף אחד לא יחזיר אותי .. הטיפול הרפואי שלי הוא ממשרד הביטחון וההורים שלי מפחדים שרק בגלל שאני מעלה את זה יפסיקו לטפל בי.. אני רוצה התחלה חדשה מול צה"ל.. ספרתי לאמא שלי לפני שעתיים ואני בוכה מאז.. עשיתי צעד בכיוון מצאתי את הטלפון של המשרד בבקום שמטפל בזה.. לא יודעת למה בחרתי לכתוב את זה פה..כנראה כי בכל הקשיים שלי בשירות כתבתי כאן.. מה לעשות?

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
קול קטן בפנים..

נשמע שבתוכך את מרגישה את הצורך הזה לחזור לשירות.. למרות הכאב והקושי שהיה לך שם.. למרות הטיפול הבעייתי.. עדיין את רוצה לסיים את מה שהתחלת.. יקרה, אולי כדאי קודם כל שתתטפלי בעצמך פיזית.. שהשבר והסיבוך יירפאו לחלוטין.. ואם הרצון עוד יישאר, תוכלי לנסות לפעול לפיו.. ובינתיים, אולי לנסות לגשש ולבדוק קצת יותר על התהליך בשביל לעשות זאת.. מאחלים לך המון בהצלחה, ומקווים שתמשיכי לעדכן.

למעלה