לחיות בפלוס-סדנה מעשית

לחיות בפלוס-סדנה מעשית../images/Emo13.gif

שלום לכולם, הנכם מוזמנים לקחת חלק בסדנה מרוכזת העוסקת בפיתוח כלים מעשיים לניהול אפקטיבי של תקציב אישי/משפחתי/עסקי מאוזן. מטרת הסדנה לספק אמצעים יעילים לחיסול ה"אוברדרט" ולהתמודדות יומיומית עם התקנות החדשות של בנק ישראל, האוסרות פעילות יתר בחשבונות עו"ש החל מ- 1.1.2006. הסדנה מיועדת לכל מי שמחפש דרכים לצאת ממעגל משיכת היתר , "להחליף דיסקט" וללמוד כיצד לחיות כבר היום בפלוס ולשמור על יתרה חיובית בחשבונו. במהלך הסדנה ירכשו המשתתפים כלי ניהול ובקרה על הוצאות והכנסות, ניהול הוצאות מזדמנות, ניהול סדרי עדיפויות תקציביים, תהליכי קבלת החלטות, מעקב ובקרה שוטפים ויעילים. הסדנה תיערך בקרית טבעון לאורך שלושה מפגשים שבועיים בני 4 שעות אקדמיות כל מפגש. (30.11.05, 6.11.05, 13.11.05). ייפתח פורום פרטי למשתתפים שבו יוכלו להעלות שאלות שמתעוררות בין המפגשים, דיונים והחלפת מידע וחוויות מיישום הנלמד בסדנה. לפרטים נוספים והרשמה- רות טרגנו 050-7775596

הצעה- תפתחי קורס להכרת הבנקים

אני אישית אף פעם לא מבינה כלום בבנקים. בעלי יושב לידי ומדבר סינית עם הפקידה (והיא מבינה אותו...) שלא לדבר שדו השיח ביניהם כל כך מהיר. אני מכירה עוד נשים כמוני, שרוצות לדעת אז יאללה... אם את כבר בתחום- לכי על זה. עוד אין כזה בארץ, לעניות דעתי (כי חיפשתי...).

קורס ../images/Emo130.gif

ב- 22 בנובמבר ייפתח במרכז נווה אליהו בעיר ראשון לציון, קורס ייחודי "העצמה פיננסית"- לניהול כלכלי של משפחה, הכולל הכרות עם עולם הבנקאות היומיומית כמו גם טכניקות לייעול התקציב המשפחתי. את הקורס מקיימת החברה שלי STS ואם את באיזור, את מוזמנת להצטרף

בירושלים- קבוצה חדשה של העצמה נשית

דרך שחרור ממניפולציות/ תלות/ התמכרות/ מחסומים והרגלים מקבעים. החל מאמצע נובמבר. אם את מעוניינת פני אלי במייל אישי ואקשרך לרכזת הקבוצה.

למעלה