לטל המטפל

member10

New member
לטל המטפל

כתבת ש"לצערינו" רבים רואים בטיפול משהו מיני. למה "לצערינו". האם אינך חושב שבטיפול בין איש לאשה יש בהכרח מתח מיני? ובפרט בארוודה? האם אתה מצפה שלא יהיה מתח מיני?

זאת לא הייתה כוונתי.

כמובן שבני זוג שמפנקים את עצמם בעיסוי ומוסיפים לזה מין - אני לא רואה בזה שום רע. אבל הרבה מטופלים שאני לא מכיר ומתקשרים אליי על מנת לקבל פרטים שואלים האם יש בסוף הרפיה, שזה גברים ונשים כאחד. הרבה מהמטופלים שואלים האם זה גבר שמטפל או אישה. רבות מהנשים מעדיפות גבר ולהיפך. הסיבה לבקשה זה עניין של מיניות. ישנם גברים שלא מסוגלים שגבר אחר יגע בהם כיוון שרואים בזה מגע גברי = הומו וכד'. אחרי 7 שנים של טיפולים והכרות גדולה מאוד של מטופלים, שאלות ותשובות שקיבלתי הגעתי למסכנה הזאת. יום טוב

uty76

New member
א'. אין קשר ולא יהיה קשר

ב'. מין זה דבר רע ומלוכלך - כשהוא מופיע ביחסים בין מטפל למטופל (הקצנתי במקום שראוי להקצין)

rafagav

New member
הבהרתי והוכחתי לכמה מטופלות

שה"בולבול" נותר רפוי... מעסה מנוסה לומד להפריד בין זה לבין קשריו האישיים...

איך בדיוק הוכחת??? ../images/Emo6.gif

זה נשמע לי מעניין לומר לבחורה " אל תדאגי מטופלת יקרה, אין מצב שאני נוגע בך,הכל נעשה בצניעות רבה,אין מצב שאפילו אחשוק בך, בסוף הטיפול אני אתן לך לגעת לי בבולבול ותראי שהכל בסדר" ... חחחח הרגת אותי עכשיו
אתה גדול ...

arielbe

New member
די !!!!

אני לא מכיר אותך ? אולי כן . אבל את זה אני חייב לראות !!!! איך אחי איך הצלחת? להוכיח? ומה קרה אחרי שלב ההוכחה? ואם הבעל היה נכנס בשלב ההוכחה? מי היה מוכיח למי .הא? סתם - זה מצחיק אז צוחקים אריאל

0 אור 0

New member
למה בפרט באיורוודה?

מציעה לעוסקים בעיסוי שבין הכותבים כאן להתנסות בטיפול איורוודי אמיתי (לא ספא) - יש בו כלים מצויינים, ששווה להכיר ומאחוריו חוכמה רבה של הכרת הטיפוסים השונים, סוג הטיפול המתאים להם וסוג השמן המתאים. אגב, עיסוי מאד מאמץ - דורש מהמעסה כושר גופני גבוה למדי.

למעלה