ליאור יקר דלגת עליי

ליאור יקר דלגת עליי../images/Emo20.gif

ואני רשומה ממש הרבה באמצע - והמשכת ישר להעניק מסרים אשמח אם תשיב לי תודה לך יהלומי

ימית2

New member
היי ליאור, פיספסת אותי גם

וכמו יהלומי גם אני רשומה בין הראשונים, אשמח לקבל ממך מסר. תודה ימית

lior shani 777

New member
../images/Emo104.gif לחנה - ימית2 - התשובה למטה

היי חנה התשובה מתחת לשאלה המקורית במשך מצאתי ועניתי ליאור

אני חושבת שזה מעליב

שאני רשמתי בקשה למסר - באמצע השרשור - ולא קבלתי מסר - והבאים אחריי כן קבלו מסר גם שליאור לא קרא את הודעה החוזרת שלי לקבלת מסר - שבו כתבת שליאור פספס אותי חבל - זה קצת לא היה במקום

lior shani 777

New member
../images/Emo104.gif לנעמי-קטרת ריחנית מליאור שני ***

שלום נעמי מצטער שפספסתי את שאלתך. מצאתי אותה עכשיו ועניתי. התשובה נמצאת מתחת לשאלה המקורית. כל ההצלחה שבעולם ליאור שני

lior shani 777

New member
../images/Emo104.gif לענת - יהלומי 72 מליאור שני ***

שלום ענת מצטער שדילגתי ופספסתי. מצאתי כעת את שאלתך, וגם עניתי. התשובה נמצאת מתחת לשאלה המקורית. אומרים שכל עכבה לטובה... אולי. כל הטוב שבעולם ליאור שני

abcd80

New member
שמתי לב לזה שלא ענו לך ולכמה אחרים

אבל זה היה בגלל שלא שירשרתם נכון להודעה.. שמתי לב שכל מי שלא קיבל מענה לא שירשר את שאלתו להודעה המקורית שפותחת את האירוח. שירשרתם רק למי שהגיב אחרון ולכן דילגו עליכם.. אבל מצד שני כמובן שזה לא מצדיק את הדילוג.

יכול להיות,,

כנראה שלא הייתי צריכה לקבל מסר,, אולי בפעם אחרת,,,הכל לטובה. מאחלת לליאור ולמארחים כל טוב

מגי 336

New member
לא תמיד ניתן לרצות את כולם...

ליאור החל לפני השעה שנקבעה והמשיך הרבה מעבר לשעת הסיום... אז התפספסו תשובות למספר פונים ואני מתנצלת בשמו על כך. מאחלת לכולכם הצלחה מרובה בדרככם

אבל זה לא הגיוני !!!!!!!!!!!!!!!!

אם יש שעה התחלה ושעת סיום בסדר הבנתי את זה אבל הקטע הוא שהוא פספס אותי - והמשיך הלאה לשאר הגולשים מתחתיי אז אייה שעת הסיום ?? קצת לא פייר...

מגי 336

New member
יהלומי ../images/Emo20.gif

את יכולה לבחור להמשיך להרגיש מקופחת או להעביר את זה הלאה ולחזור לסדר היום. זה היה ונגמר וליאור נתן את כל מה שיכל במסגרת זו ואמרתי לו תודה ו... זהו... תמיד ניתנת לך האפשרות לבקר בפורום נומרולוגיה ב
ולבקש ייעוץ מסוג זה, הפורום הזה אינו פורום רוחני, הארוח היה כחלק מפרוייקט "תושבים מתארחים" ואני מקוה שיהיו תושבים נוספים בעלי מקצוע שירצו ויבואו להתארח פה לטובת התושבים. כדאי להבין שכל אירוח באשר הוא, לא תמיד יכול לענות לכל הפונים ולכל שאלה, שלא כמו בפגישה אישית, או בפורום מקצועי לענין המסויים אותו מעלים באירוח. שוב, מאחלת לך כל טוב והצלחה

lior shani 777

New member
../images/Emo104.gif היי מגי. עדכני בבקשה את הבנות פה שיש...

היי מגי אודה לך מאוד אם תוכלי לעדכן את הבנות שלא קיבלו תשובה בלילה הראשון, במסר אישי אליהן, שהתשובות כבר מחכות להן בצמוד לשאלות המקוריות. אני פשוט לא רוצה שהן יפספסו אם כבר מצאתי ועניתי. ד"ש לכל הפיות ביער ליאור

abcd80

New member
אולי.

אבל אין היגיון במחשבה שאת אולי לא היית צריכה לקבל מסר.לא צריך לקחת את זה ברצינות

למעלה