ליאור!!!!

גלי88

New member
ליאור!!!!

מזל טוב על הפורום החדש. סוף סוף פורום שמדבר אליי יותר מכולם (למרות שגם לפורום הורים לתאומים אין לי אף תלונה) מבטיחה תמונות בקרוב. ד"ש לחנה ומליון נשיקות לשיר המקסימה שאני לא מפספסת אף תמונה שלה ומחכה לתמונות חדשות...

משגעות !!! יפות להפליא...

אחחח , תאומות...נשמע כמו דבר נפלא. הצליח לך , גלינ´קה
ענת.

אילו יפות ומדהימות, איפה החבאת

אותן עד עכשיו....!!!!! זוכרת אותך עוד מפורום פוריות ורק עכשיו אני זוכה לראות את התוצאה המרהיבה!!!!!!

היי גלי

תודה על הברכות למרות שהפורום לא שלי. אני מנהל אותו אמנם אבל הפורום, אופיו, מידת הפעילות בו, תכניו, מפגשיו ועוד הם הכל פרי המשתתפים בו (והרופאים שלנו...) שיר מבטיחה להצטלם עוד הרבה תסמונת הבכורה כנראה, למרות שנשתדל לא לקפח את השלוש שתבואנה אחריה רון ומאי מקסימות ודומות לך מאוד האמת, זה משפט שאותי מתסכל כל הזמן טוענים ששיר דומה לי ואחר כך לחנה ואחר כך לשנינו אז אולי מהצד רואים, אני לא רואה את הדמיון במקרה של שיר אצל אחרים אני רואה יופי חבל שהגעת לפורום באיחורון קל, אחרת היינו נפגשים בבריכה תהיינה עוד הרבה הזדמנויות כמובן ליאור

גלי, כמה טוב לראות אותך פה ../images/Emo13.gif

למרות שאני מציצה עליך בפורום תאומים מידי פעם (עליך ועל בעיות הצ´אט המעצבנות שלך...). שמחה שאת פה ורוצה לשמוע מכם יותר! הבנות פשוט מטרפות
וגדולות באמת. מתה לזכות פעם לראות אתכם בלייב. מה את אומרת?! אולי תצטרפו לאחד ממפגשי הפורום?! אני אשמח

למעלה