ליגה המקצוענית והאגודה למלחמה בסרטן

garey

New member
דלית - delete תודה מקווה ,

תודה, מקווה שפורום זה יהווה תחליף טוב, למרות הצער שבדבר,למרות שבלחיצת כפתור עוברים לפורום זה, הכייף והנכונות ליידע ,אומני לחימה מהמיגוון הרחב נימנע ניראה מה העתיד יוליד, ג'רי ושוב תודה ,,

tongi israel

New member
לגרי שלום מאחל מזל טוב!

ודיונים מפרים,למרות שלדעתי האישית,אתם עדיין יכולים להישתתף בפורום הקודם ולא לקבל את הדין כמות שהוא,מאחר שכל לוחם מטרותו בזירה היא לנצח, ואם הפסיד הוא משתוקק לחזור ולנצח. ישראל

garey

New member
tongi israel תודה וממשיך בדרכי

ממשיך בדרכי ,גם פה גם שם,ובכל פורום אומניות הלחימה , מאמנים חניכים, מחובתם לדעת את אשר קורה בענפי ספורט הקשורים אליהם. באופן כללי ,אני לא מיתרגש מהנעשה,ותמיד אומר את דברי ,באופן חופשי, אייך שרים את התיקווה , להיות עם חופשי בפורומנו. ג'רי

tongi israel

New member
שלום דלית!

ברגע שנפתח פורום חדש,בעיני זה ניצחון של אנשים מסוימים,שרצו לדעתי לנפנף את המשתתפים מאומניות הזירה.מאחר שפורום אומניות לחימה נועד ושוב פעם לדעתי לכל עוסקי אומניות הלחימה,איני רואה טעם לפתוח תת פורום לאנשים ספציפים שעיסוקם באומניות הזירה,והספורט.מאחר שהפורום הוא פלורליסטי מטיבעו לא היה נכון לפתוח פורום זה,על פניו לי זה ניראה הרחקה,דחיקה,של אנשים הצידה ולא ישנה מה נאמר או ניכתב העובדה שזה קרה מראה משהו על הילכי החשיבה של כמה אנשים שמציגים את עצמם במסיכה של צדיקי הדור,הרי שנאמר סוף מעשה במחשבה תחילה.במחילה ממך ומכל מי שיבקש ממני הסברים על דעתי לעומקה,אין לי כוח להמשיך לכתוב כי מאוחר ואני עייף אך אשמח לענות לפלא 0508316921. ישראל

זהו טיבעו של פורום

אין צורך במענה מהיר, זה אינו צ'אט. קח את זמנך בידיך, ערוך מחשבותיך וכתוב בזמנך החופי. אם לא מחר או מחרתיים אז בעוד שבוע. אם יש לך מה להגיד, האם אין טעם להבטיח שיאמר כהלכה? שוב, עדיין לא הצלחתי להבין, וכנראה גם אחרים, כיצד פתיחת פורום נוסף מונעת ממישהו מלכתוב בפורום הישן. לא הבנתי כיצד הטענה כי הפורום פלורליסטי מובילה למסקנה כי אין מקום לפתיחת פורומים מתמחים/ממוקדים יותר. אתה כותב " הרחקה,דחיקה,של אנשים הצידה". האם בכך שקיים פורום זה נאסר על מי מהכותבים לכתוב במקום אחר? אני בטוח שמאחורי טענותיך עומד בסיס כלשהו, כל בקשתי היא להבין אותו בסיס. כיצד מסתדרות הטענות על גירוש עם המציאות? כמו כן שים לב שהנהלת תפוז פתחה פורום זה - בניגוד להמלצת בודוקאן ושאר המנהלים.

tongi israel

New member
דלית שלום!

אני בטוח שמאחורי טענותיך עומד בסיס כלשהו?.נכון מאחורי טענותי עומד בסיס של אדם שאיני רוצה לחשוף,ולעניות דעתי הדבר הכי חמור נעשה מאחרי הגב של אנשי הפורום בכללותו, הוא המסרים החשאים בינם לבין מקבלי המסר. וישנם עדויות.לדעתי כל חברי הפורום היו צריכים לקבל מסר שווה, או לפתוח את זה לדיון כללי,והאופציה השלישית לדון ברמת מנהלי הפורום ולסגור את העניין בהחלטה שרירותית מצידם בלי טענות,מענות,ובילבולי מוח. מאחר שכל הממצאים מורים על איזו קליקה שחושבת שהפורום שיך להם,והם חושבים שכתיבה יפה מעידה על אינטלגנציה כל שהיא שהיא נחלתם הפרטית ויש להם בלעדיות עליה שיבושם להם זו לא דעתי.אם תבקשי הבהרה לגבי האינטלגנציה שבכתיבה או מי אמר את זה וכ'ו, אני מציעה לך לקרוא היטב בין השורות. אסיים בנימה ידודית שהיה לך בהצלכה בכל דרכיך. בידידות ישראל

למעלה