לידידי הדב

מצב
הנושא נעול.

menimor

New member
לידידי הדב

לידידי הדב שור חדש אני בטח שלא. סך הכל ראיתי תיקון יפה בשוק בת``א והחלטתי לקחת אותו.ובנאסדאק החלטתי ``שאחרים ירוויחו בשורט אני את שלי עשיתי ``סוף ציטוט(למרות שאני תקוע ב NVDA עם מחצית הפוזיציה שלי (כן ניצלתי את הירידות לכיוון 53 לסגור חצי מהפוזיציה)גם בת``א מימשתי היום חלק מהפוזיציה למרות שלא התפלא מהמשך רצוף ל -420-425 (האמת שאני די מצפה לזה)בכל אופן ב 415-417 אני בחוץ . מה יהיה בהמשך לאחר מימוש עם נעבור 430 הדרך ל450-460 פתוחה שם נגיע לרגע האמת ואז גם אומר מה דעתי כרגע מוקדם מלחרוץ דעה

ושוב ממני אליך

לידידי הדב שור חדש אני בטח שלא. סך הכל ראיתי תיקון יפה בשוק בת``א והחלטתי לקחת אותו.ובנאסדאק החלטתי ``שאחרים ירוויחו בשורט אני את שלי עשיתי ``סוף ציטוט(למרות שאני תקוע ב NVDA עם מחצית הפוזיציה שלי (כן ניצלתי את הירידות לכיוון 53 לסגור חצי מהפוזיציה)גם בת``א מימשתי היום חלק מהפוזיציה למרות שלא התפלא מהמשך רצוף ל -420-425 (האמת שאני די מצפה לזה)בכל אופן ב 415-417 אני בחוץ . מה יהיה בהמשך לאחר מימוש עם נעבור 430 הדרך ל450-460 פתוחה שם נגיע לרגע האמת ואז גם אומר מה דעתי כרגע מוקדם מלחרוץ דעה
ושוב ממני אליך אני לא יודע אם הדרך ל 420 כה סלולה בטווח הקצר,יש פקיעה שכחת,ואיך אמרו פעם ``ככה לא בונים פקיעה?`` אז ככה באמת לא בונים פקיעה בלי קצת איזה פלפל בדרך וביינתיים קיבלנו שבועיים וקצת של עליות קצת מעל הממוצע החודשי.לגבי טווח המחירים שציינת 460-450 מבחינתי הוא שקול ל``גאפ``שפתוח לנו ברמות של 540-530 הזכור לטובה מאוק` ומאחר ואני כמו אורסוס לא רואה שינוי מגמה אמיתי לפני תחילת שנה הבאה,ושוב אני מסייג זאת במצב המדיני,אזיי אז נחצה כל קו התנגדות שיקרה בדרכינו. מרקיז שביינתיים מקיז קצת דם.

מצב
הנושא נעול.
למעלה