לידיעת התובע בהג קבינט המלחמה המצומצם מורכב מקוורטט

marabo

Well-known member

בון דוק

Well-known member
אהבלה
גם נגד שופטי בג"ץ יוצא צו בעתיד לבוא

xyxy210

Well-known member
אהבלה
גם נגד שופטי בג"ץ יוצא צו בעתיד לבוא
אני חושב שאתה "משיג" אותה.....
אכן מערכת המשפט ובג"ץ היו בהחלט השכפ"ץ של שלנו.
רק ממשלה מחורבנת כמו זו העכשווית מסוגלת לגרום לכך , שלמרות שאנו הדמוקרטיה היחידה באיזור עם מערכת משפט מפוארת, ראש הממשלה ושר הביטחון נמצאים במעמד תביעה בינלאומית לצווי מאסר.
ומה שהכי מצחיק שכל הימנמנים כרותי האונה בפורום הזה פשוט לא מבינים את המשמעות לכך.
ולכן אם וכאשר תהינה בחירות , הן יקשקשו בזנב וימשיכו לתמוך באחראי לחורבן הבית עד הסוף....
כמו שנאמר "התאבדות מרצון"....

בון דוק

Well-known member
רק ממשלה מחורבנת כמו זו העכשווית מסוגלת לגרום לכך , שלמרות שאנו הדמוקרטיה היחידה באיזור עם מערכת משפט מפוארת, ראש הממשלה ושר הביטחון נמצאים במעמד תביעה בינלאומית לצווי מאסר.
ומה שהכי מצחיק שכל הימנמנים כרותי האונה בפורום הזה פשוט לא מבינים את המשמעות לכך.
ולכן אם וכאשר תהינה בחירות , הן יקשקשו בזנב וימשיכו לתמוך באחראי לחורבן הבית עד הסוף....
אני חושב שכרותי האונה הם מי שימשיכו לדבר על שלום אחרי הטבח, האונס והרצח.

xyxy210

Well-known member
אני חושב שכרותי האונה הם מי שימשיכו לדבר על שלום אחרי הטבח, האונס והרצח.
יפה לך שאתה "חושב".
אבל מה לעשות שאתה טועה.
עד היום , במסגרת הממשלה האיומה "ימין על מלא".שילמנו על יותר מ 600 לוחמים שנפלו.
והמספר הזה גדל מיום ליום.
רק כרותי אונה מצחית יכולים לראות בזאת את "הדרך שמובילה לניצחון מוחץ" על החמאס.

בון דוק

Well-known member
יפה לך שאתה "חושב".
אבל מה לעשות שאתה טועה.
עד היום , במסגרת הממשלה האיומה "ימין על מלא".שילמנו על יותר מ 600 לוחמים שנפלו.
והמספר הזה גדל מיום ליום.
רק כרותי אונה מצחית יכולים לראות בזאת את "הדרך שמובילה לניצחון מוחץ" על החמאס.
אתה מתעלם מאלפי קורבנות אוסלו כולל האינתיפדה השניה
לגלגתי בפורום על גנץ שטוען שנשיג ניצחון מלא
אז בבקשה לא ליחס לי דברים שלא כתבתי
לא יהיה ניצחון, החמאס יחזור לשלוט בעזה, טילים ורקטות ימשיכו להיות משוגרים מעזה, לעולם לא נדע מה עלה בגורלים של חלק מהחטופים / הגופות שנחטפו.

xyxy210

Well-known member
לגלגתי בפורום על גנץ שטוען שנשיג ניצחון מלא
אז בבקשה לא ליחס לי דברים שלא כתבתי
לא יהיה ניצחון, החמאס יחזור לשלוט בעזה, טילים ורקטות ימשיכו להיות משוגרים מעזה, לעולם לא נדע מה עלה בגורלים של חלק מהחטופים / הגופות שנחטפו.
למרות שהנושא הזה נטחן כאן כבר לדק.....נתחיל עם אוסלו...

*הסכמי אוסלו נחתמו באוגוסט 93'
*פיגועי ההתאבדות שמיוחסים לאוסלו התחילו ב6 באפריל 94.
*מה היה בין אוסלו ובין אפריל 94?
ב 25 בפברואר 94 נכנס ברוך גולדשטיין למערת המכפלה ורצח 29 ערבים. [באמונה המוסלמית ישנם 40 ימי אבל על המת.]
*היו פיגועי דקירה ואבנים בין אוסלו לגולדשטיין כמו שהיו לפני אוסלו.
גל פיגועי ההתאבדות החל 8 חודשים אחרי אוסלו, 42 יום אחרי הפיגוע של גולדשטיין .
* כל הממשלות ברשות הליכוד ונתניהו המשיכו למממן ולאמן את המשטרה הפלשתינית.

אתה רוצה שאמשיך ואסביר לך מה קרה גם באינטיפדה השניה ?
היו קורבנות בגין הקיטוב בינינו לפלסטינים [לשני הצדדים]. לא אוסלו גרם לכך.
אוסלו ביסודו היה הסכם טוב.
לצערינו הוא לא מומש כפי שציפינו [לא רק בגלל עראפת.....תפנים].

עד כאן התיחסתי לעבר...למה שקרה ולא ניתן לתיקון.
אנו כעת נמצאים בסיטואציה שניתנת עדיין לתיקון, כלומר החזרת החטופים והפסקת ההרג של חיילים.
אני מסכים למשפט האחרון שלך במלואו....
"לא יהיה ניצחון, החמאס יחזור לשלוט בעזה, טילים ורקטות ימשיכו להיות משוגרים מעזה, לעולם לא נדע מה עלה בגורלים של חלק מהחטופים / הגופות שנחטפו."
לכן זה הזמן לעצור ומייד !!!

בון דוק

Well-known member
למרות שהנושא הזה נטחן כאן כבר לדק.....נתחיל עם אוסלו...

*הסכמי אוסלו נחתמו באוגוסט 93'
*פיגועי ההתאבדות שמיוחסים לאוסלו התחילו ב6 באפריל 94.
*מה היה בין אוסלו ובין אפריל 94?
מה רצית שערפאת יתחיל בטרור מיד, הוא הכין את הקרקע בנאום קורייש בדרום אפריקה . האמת היא שהוא כל הזמן אמר אמת שמטרתו להחריב את ישראל, זה הצד שלנו שלא רצה לשמוע.

ב 25 בפברואר 94 נכנס ברוך גולדשטיין למערת המכפלה ורצח 29 ערבים. [באמונה המוסלמית ישנם 40 ימי אבל על המת.]
*היו פיגועי דקירה ואבנים בין אוסלו לגולדשטיין כמו שהיו לפני אוסלו.
גל פיגועי ההתאבדות החל 8 חודשים אחרי אוסלו, 42 יום אחרי הפיגוע של גולדשטיין .
* כל הממשלות ברשות הליכוד ונתניהו המשיכו למממן ולאמן את המשטרה הפלשתינית.
אם מטרת ערפאת היתה הקמת מדינה לצד ישראל וסיום הסכסוך . פיגוע טרור אחד לא אמור לשנות את המצב.
אתה רוצה שאמשיך ואסביר לך מה קרה גם באינטיפדה השניה ?
היו קורבנות בגין הקיטוב בינינו לפלסטינים [לשני הצדדים]. לא אוסלו גרם לכך.
האינתיפדה השניה התחילהב גלל ההצעה הנדיבה של אהוד ברק שכללה 95% מהשטח , 3/4 מהעיר העתיקה כולל הר הבית. והסכמה לזכות השיבה לכמה עשרות אלפי פלסטינים. . בפגישה שנערכה בהמשך בטאבה יוסי שריד העלה את הנדוניה ולמי ששכח התסכול מהפלסטינים גרם לו להגיד "שיחפשו אותי בסיבוב".
אוסלו ביסודו היה הסכם טוב.
לצערינו הוא לא מומש כפי שציפינו [לא רק בגלל עראפת.....תפנים].
הסכם אוסל והיה רע כי הוא נתן לערפאת בלי שנאלץ לוותר על אף אחד מהמטרות שלו שרשומות באמנה.
ערפאת רימה את ההנהגה הישראלית.
עד כאן התיחסתי לעבר...למה שקרה ולא ניתן לתיקון.
אנו כעת נמצאים בסיטואציה שניתנת עדיין לתיקון, כלומר החזרת החטופים והפסקת ההרג של חיילים.
אני מסכים למשפט האחרון שלך במלואו....
"לא יהיה ניצחון, החמאס יחזור לשלוט בעזה, טילים ורקטות ימשיכו להיות משוגרים מעזה, לעולם לא נדע מה עלה בגורלים של חלק מהחטופים / הגופות שנחטפו."
לכן זה הזמן לעצור ומייד !!!

xyxy210

Well-known member
מה רצית שערפאת יתחיל בטרור מיד, הוא הכין את הקרקע בנאום קורייש בדרום אפריקה . האמת היא שהוא כל הזמן אמר אמת שמטרתו להחריב את ישראל, זה הצד שלנו שלא רצה לשמוע.

אם מטרת ערפאת היתה הקמת מדינה לצד ישראל וסיום הסכסוך . פיגוע טרור אחד לא אמור לשנות את המצב.

האינתיפדה השניה התחילהב גלל ההצעה הנדיבה של אהוד ברק שכללה 95% מהשטח , 3/4 מהעיר העתיקה כולל הר הבית. והסכמה לזכות השיבה לכמה עשרות אלפי פלסטינים. . בפגישה שנערכה בהמשך בטאבה יוסי שריד העלה את הנדוניה ולמי ששכח התסכול מהפלסטינים גרם לו להגיד "שיחפשו אותי בסיבוב".

הסכם אוסל והיה רע כי הוא נתן לערפאת בלי שנאלץ לוותר על אף אחד מהמטרות שלו שרשומות באמנה.
ערפאת רימה את ההנהגה הישראלית.
כפי שציינתי בסוף, אנחנו נימצאים עכשו בסיטואציה אחרת.
אני יכול להביא לך הסברים ודוגמאות לארועי האינטיפדה ולמה הן נגרמו.
זה לא הנושא.
הנושא הוא מה נכון לעשות היום, כשכל יום אני רואה בעיתון בדף הראשון מצד ימין למטה....עוד תמונות של חללים מבין הלוחמים.
ובנוסף ברור שכל יום כנראה גם מספר הנפטרים שנמצאים בשבי גדל.
באחריות המדינה להשיב לאלתר את החטופים.

נ.ב אדון מיציתי, כאן מתנהל דיון. אשמח לא לראות את הניק שלך בסביבה.
בתודה מראש.

Harrington

Well-known member
מנהל
ברשותך חשוב להזכיר שאין ולא היה דבר כזה "האינתיפאדה השניה". אינתיפאדה זאת התקוממות עממית. אכן היה דבר כזה, אחד בודד, שהתחיל ב1997 למניינם. מה שהתחיל בסוף שנת 2000 לא הייתה התקוממות עממית אלא מלחמה. זאת ההגדרה הנכונה והראויה למצב בו הנהגה מדינית-פוליטית מורה לחייליה/שלוחיה לפתוח במערכה צבאית נגד ישות מדינית אחרת. יאסר עראפת ימ"ש נתן בזמנו את ההוראה לפלסטינים בכלל ולחיילי הרש"פ (תחת שם כזה או אחר) לפתוח במבצע פיגועים נגד יהודים וישראלים באשר הם כאלה. זאת הייתה (ועודנה) מלחמה לכל דבר ועניין.

לכנות את האירועים שהתחילו בסוף שנת 2000 אינתיפאדה, זה בס"ה מה שהתקשורת (הישראלית והבינלאומית כאחת) עושה בנסיון לתת לדברים נופך שקרי ולהציג אותם כהתקוממות עממית שנבעה מהכיבוש. לא היה ולא נברא במציאות וחשוב לא לשתף עם זה פעולה.

רוב הזמן נח

Well-known member
אם אפילו ביידן לא מקבל את החלטות בית הדין בהאג, זה אומר שזה בית דין אנטישמי שעשה את מה שעשה בלי קשר לממשלה הנוכחית.

The Real Big Joe

Well-known member
ואכן שום איש צבא לא הועמד לדין בהאג...

marabo

Well-known member
אלמלא בורותך היית יודע שטענת מילוי פקודה אינה משחררת מאשמה. מילוי פקודה בלתי חוקית הוא עבירה פלילית.
נכון. ולכן גם ראשי הצבא יגיעו בהמשך להאג
ואתה יודע מי עוד יגיע בהמשך?
השמאלנים שגרים על הרכוש ששדדו אבותיהם מהפליטים הפלסטינים האומללים אחרי שעשו להם טרנספר וטיהור אתני וגם טבחו בהם פה ושם

The Real Big Joe

Well-known member
נכון. ולכן גם ראשי הצבא יגיעו בהמשך להאג
עכשו עברת לנבואה. אתה מתאים לקטגוריה של נביאים אחרי החורבן...

ואתה יודע מי עוד יגיע בהמשך?
השמאלנים שגרים על הרכוש ששדדו אבותיהם מהפליטים הפלסטינים האומללים אחרי שעשו להם טרנספר וטיהור אתני וגם טבחו בהם פה ושם
זה לא חדש שאתה מזדהה עם החמאס ומייצג את עמדותיו.

למעלה