ליווי והדרכת הורים בחול- חדשים בארץ זרה

KinneretLeadzen

New member
ליווי והדרכת הורים בחול- חדשים בארץ זרה

לכל ההורים שביניכם.
אלה שכרגע עוברים ארץ או שכבר הגיעו ליעדם החדש אך מרגישים תלושים, אבודים ומבולבלים.
מעברים
באופן כללי הם אחד הדברים היותר מאתגרים שקיימים בחיים הם מוציאים אותנו מאיזור הנוחות ומציבים מולנו מראה מאוד חדה על מי שאנחנו ויחד עם זאת מערפלים מאוד ויוצרים המון בלבול.

קצת על עצמי-שמי כינרת,
מלווה רגשית ומדריכת הורים ויחידים.
מוסמכת מכון אדלר לאימון הורי ובעלת הכשרה מטעם סמינר הקיבוצים בחוג לפסיכודרמה..
אני עצמי בימים אלו חווה מעברים, וגם שם יש לי ניסיון רב. זאת משום שאנו משפחה שעוברת (בשלישית) מדינה וארצות מטעם עבודתו של איתן, בן זוגי היקר.

מניסיוני זה אתגר לא קטן לשמור על איזון פנימי ובד בבד להקנות ביטחון לילדינו בתהליכים הללו.
הסוד הגדול הוא- שכל בחירה שאנו כבני אנוש עושים יכולה להתבטא בכל כך אופנים ונקודת המוצא לכך היא הפרשנות שאנו נותנים לה!!!

לדוגמה-ילד שעובר כל כך הרבה ארצות כמו ילדי, יכול היה להיות ילד מבולבל מאוד אך מאחר והוא כבר "מתורגל״ ומועצמם. הוא קיבל איכויות של מנהיג ומוביל ומקובל בכל חברה באשר תהייה.
הכל תלוי בפרשנות ובכלים להעצמה!

לשמחתי ולמזלי הרב (מאוד) מצאתי דרכים וכלים שפיתחתי עם השנים והמיומניות החברתיות של ילדי מוכיחות לי שפעלתי נכון ויש בי היכולת ליצור את האיזון הבריא עבורם ועבורי כאמא.

החלטתי בימים אלו
(אחרי המעבר האחרון בו אנו מתגוררים בקנדה) שאת הכלים שלי שפיתחתי ואת המיומנויות המקצועיות שלי לא אשמור לעצמי.

אני מחפשת משפחות שמעוניינות לעבור איתי תהליך וליווי רגשי- שם הוליך אתכם יד ביד וניצור בהירות וביטחון במקום החדש שבחרתם לבנות בו את הקן שלכם.

העבודה היא בסקייפ והתהליך ממוקד ומאפשר לעבור אותו מתוך מקום נכון.
מניסיוני העבודה בסקייפ לא פעם יותר יעילה וממוקדת ומוכיחה לי שוב ושוב שהיא עובדת!
כיום יש לי מתאמנים בסקייפ בישראל, בקנדה ובנורת׳ קרוליינה.
אני פונה אליכם משפחות יקרות. אשמח להעביר ולעבור אתכם את המסע המשותף שלכם ולהפוך אותו למסע העצמה מתוך קלות מתוך הקשבה ומתוך ביטחון. אנחנו יחד נבנה בסיס חזק ובריא בתהליך - לכם כבני זוג, לך כאם או כאב או ליתר דיוק- כאדם ולילדכם כילדים שלומדים כלים להמשך חייהם בכל דרך באשר יבחרו ויפנו.
כי את הבית האמיתי קודם כל בונים מבפנים!

לכל המעוניינ/ת אנא כתבו לי לאי מייל האישי את ספרוכם.
ומה הדגשים שהייתם רוצים לעבוד.

שיהיה לכולכם יום נפלא ומאחלת לכם מעבר קל ורצוף חוויות טובות מאחדות ומעשירות!
[email protected]

למעלה