ליונתן!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ayeltush1

New member
ברוכה הבאה !!../images/Emo41.gif

ברוכה הבאה תהני.. יהונתן מה התאריך לידה שלך..? דרך אגב גם אני מזל סרטן באהבה אני

תודה!!

תאריך הלידה שלי הוא :"11.6.1998 ואני לא מזל סרטן אני מזל תאומים הלוואי שהייתי "האיסי שלי הוא:"280366438 ואני ישמח לדבר איתך עוד כי אני מטורפת אלייך

ayeltush1

New member
חח התכוונתי ליהונתן!!

התכוונתי מה התאריך של יהונתן כי גם אני מזל סרטן יוהנתן מה תאריך לידה שלך תענה לי בקשה? אני=)

../images/Emo6.gif עכשיו גם תאריכי לידה סמויים../images/Emo8.gif

וואי את כל כך חמודים
מהאלו ששואלים ותם משהו אחד והם מנדבים קורות חיים שלמים
אבל כפרות עלייכם

s0ng

New member
יונתןןןןן מתההה עלייך מושלםם!

יש שמועות שאתה בן 18 זה נכון!?!? יוווו...אני לא מאמינה עם זה נכון...ובלי קשר גםם אתה משחקקק כולכך יפההה...הצלחת להסתיר את זההה ממשששש...טובבבבבבב...אני חולה עלייךך ועל הדמות..שלךךךךךך......למרות שבפרקים הראשונים רציתי להעיף עליך כוסססס..אבל אחרכךך...חיחיחי..(המבין יבין)..בקיצורר מאוהבת בךך יונתןןןן אין אתה הכי מושלםם שםםם...גם בארגנטינה עם היית..היית הדוגמן הכי מפורסם שם..נו אבל מה לעשות נתקעת בישראל..חיחי..חולה עלייך יפיוף שליי.. שירררררר=>תענה ליייי מתה עליךך! אבל תגיד ת'שם שיר...כי אז אני לא יודעת שאתה מתכוון אליי=)

ayeltush1

New member
לשיר!!../images/Emo141.gif

שיר יהונתן בן 18 זה כתוב בכרטיס אישי שלו תסתכלי..! יהונתןןןןןןן המלךךךךךךךךךךךךךךךך לאב יו
איילת

אנדן

New member
תירגעי

מה קרה את מאוהבת בו את חושבת שזה באמת מעניין אותו אז את טועה...!!!!!

dies

New member
אני יענה...

הדמות בהתחלה הייתה שפוטה כזאת...אבל תמיד חמודה כמוך!!!

a y o o s h

New member
יוווו יונתן זה התאריך של אבא שלי חח

רק שהוא יהיה בן 50 השנה ואתה 19...חחחחח ד"א אני אהיה בת 18 חודש וחצי לפני היומולדת שלך :) ( ב10 במאי)

Ben LeVi 232

New member
ברוכה הבאה אנסטסיה ../images/Emo24.gif

מקווה שתהני
ובבקשה לקרא את הודעת המנהל...

למעלה