לייזר + טיפ :

סביבאון

New member
לייזר + טיפ :

מעוניין לבצע הסרת שיער לגבר בלייזר, ביקרתי במספר מכונים, אינני מתכוון להוות פרסומת חיה, אך אציין את היתרונות של כל חברה, ואשמח לשמוע דעתכם :
אמריקן לייזר : הם היחידים המתהדרים במכשיר לייזר מהדור השלישי, שאינו כואב כלל, ואינו דורש חומר מאלחש : http://www.americanlaser.co.il/Index.asp?ArticleID=94&CategoryID=175 בנוסף, הם היחידים שהציעו חבילת טיפולים ללא הגבלה (צריך כמובן לקרוא את האותיות הקטנות), למרות שמבחינתי זה לא ממש רלוונטי, מיכיוון שכ 6-7 טיפולים יספיקו לי (שאר המכונים הציעו חבילה של 12 טיפולים)
פרופורציה : היחידים המתחייבים שאת הטיפולים מבצעים אך ורק רופאים, ולא "אחיות בפיתוח רופא"
נטורפיל : היו גמישים לבקשות שונות, מחיר נוח, ופריסת תשלומים המונעת אובדן כספי במקרה של בעיה בחברה
כללית אסתטיקה : נראה כמקום רציני, לא מוכן היה לדון בפן הכספי, נהנה מגב רציני בצורת קופ"ח כללית.
גיגול מהיר מראה שלגבי כל החברות יש תלונות למכביר, מן הסתם אי אפשר לרצות את כל הלקוחות תמיד, וככל שהחברה גדולה יותר, כך כמות התלונות גדלה (כפי שקורה עם חברת הביטוח), כך שאני לא מתרגש מכל לקוח מאוכזב, אם עדיין אשמח לשמוע דעתכם באיזו חברה לבחור ומדוע.
טיפ : הייתי בכל המכונים הגדולים באיזור המרכז, לקבלת ייעוץ והצעת מחיר, הפערים בין המחירים במקומות השונים היו גדולים מאוד (למעלה מ 100%), וגיליתי נכונות רבה להוריד את המחיר כאשר הם נוכחו לדעת שקיבלתי הצעות זולות יותר משמעותית, תזכרו זאת

למעלה