ליין ברוקן פינג'ז

corrinex

New member
ליין ברוקן פינג'ז

ממחר- 4/2, כל שבת בסיטיהול 4/2- DJ MUTE (אינפיוז) D N B 11/2- RUDBOY SOUND- רגאיי דאנסהול 18/2- SCHOOLMASTER- פריסטייל Fאנק 25/2- SCRATCHURITY- אנדרגראונד היפ-הופ הזמנות אפשר להשיג אצלי.

Dtiup

New member
הבנתי שהכניסה מ 18 +

לא ככה? בחיית נסו לעשות משהו אני כולה שנה פחות ולא מגיע לי להכנס ולשמוע מוזיקה טובה? שיבקשו תז בבר לא בכניסה מה ההיגיון פה לעזאזל! נמאס עד שיש משהו בצפון ושום דבר לא הולך כי אני שנה לפניי 18. דיי לאלכוהול הבאבילון הזה שהורס כל אירוע.

Gerrera69

New member
העם עם דטיופ!!

[העם עם גוש חשיש אבל לא משנה=] סתם מסכימה איתך כוסעמק.. עוד שנתיים! [?!] חחח..

corrinex

New member
תראו...

אחרי 1-2 אפשר להכנס גם בחינם לפי מה שראיתי.. מה אני יכולה לעשות, זה כבר לא תלוי במארגנים, אלא במקום. תזייפו תעודה :)

corrinex

New member
אני אנסה להרים איזו מילה

אבל לא נראה לי שיצא מזה משהו.. שבוע הבא יש רגאיי דאנס הול.. נראה לי זה בשבילכם, תגדלו כבר!! מה קורה איתכם. 17 זה אולי.. 16 אין מצב.. למרות שיש כאלה שמצליחים, בעיקר בחורות מדי פעם במסיבות האלה מגיחות קטינות, והבחורים קצת שמחים

Dtiup

New member
תראה

אני בן 17 ( אין לי עדיין תז.) אין לי מושג איך לזייף( אני ילד טוב ירושלים) ואני רוצה לבוא לליין שיש בימי שבת בין היתר רודבוי. אם אני בא מ 1 מה הקטע נגמרה ההופעה..( היא מעשר) אז נסה לזרוק משהו.. שפשוט יגבילו את הבאר.. ולא את הכניסה זה יותר הגיוני. בחיית באמת ושאלוהים רק יברך אותך. תודה=)

למעלה