לילה טוב - לכולכם

sigar28

New member
לילה טוב - לכולכם

לילה טוב ומהנה חגיתי36,- ונשיקה ממני מרי-לו, נשית, לא שכחתי אותך ליאתוש, היקרה לי מכל... ענת- חומד תזהרי מהשודדים סיגללללללללל שעפתי לך באמצע- סליחה לא בכוונה טופז היקרה- אחלה יום מחר פנטום הצ`אט, הצופה, אלת האהבה,נתראה... אשת, ליאור 30 - החבר הסמוי וללי28 המקסימה שהרגשתי בחסרונך שלכם- אוהב אותכם סיגר נהנה להיות בחברתכם

ליאתוש

New member
סיגר נשמה

גם אתה יקר לי והקשר איתך מאוד מיוחד כיף לי לשוחח איתך נהנית מכל שניה אז שבאמת יהיה לך אחלה לילה שבעולם ורק חלומות קסומים ואל תשכח צלצל חופשי בכל שעהההההההההההההה שלך תמיד ליאתוש

וואוו....

רגע רגע...אני מתפעלת שאני ברשימה... שאלה קטנה לי אלייך,``מלך הסיגריות``.. הרשימה הועתקה מפנקסון קטן? אנשים כאן מסומנים למטרות מסויימות? ועוד שאלה קטנה,מלכי, למה לי צורף ה-``נתראה?``.. אתה עוד לא הבנת שאני לא משתחררת כל כך מהר מהוירטואליות? נכון,חטאתי פעם אחת.. לא לנצל את זה! נו,טוב, שיהיה..לפחות אני מוזכרת.. ;-) אז ``נתראה`` אמרת?..ואני אומרת:``נראה``.. שלך, אלת האהבה. *נתת לי חשק לסיגריה..

anat lv

New member
אתה מקסים

נזהרת נשמה חייב לי אדום אל תשכח חחחחחחחח הייתי אומרת לך גם להתקשר מתי שאתה רוצה אבל זה יקר אוהבת ממרחקים ענת

דיןדון*

New member
מה קרה הבוקר ליאתושששששש

מליון הודעות על הבוקר שיהיה לך אחלה יום ממני האוהב אותך מאוד דיןדון

R.A

New member
דיןדון

כן כתגובה על הירידה שירדו על אלת ועל כותבי השטויות ממני שאוהבת אותך המון ליאתוש

לי28

New member
סיגרררר

הלכתי לישון בתשע.. אמרתי רק קצת ככה שעתים לפני שנכנס .. נרדמתי, לא שמעתי כלום אפילו לא את השעון המעורר ששמתי, אפילו לא את בעלי שהעיר אותי כי ביקשתי והוא עוד צחק עלי שהוא לא מאמין שאני מעדיפה את השינה על פני המחשב.. נו אולי הגעתי אתמול לסף העייפות. חבל.. דווקא שכבר אתה היית. אוףףףףףף טוב מקווה שתהיה היום... ביי ומצפה להיום לי28

למעלה