לילה טוב - עיתון "המגזר", לחג הפסח נסגר כרגע

shlomirit

New member
לילה טוב - עיתון "המגזר", לחג הפסח נסגר כרגע

להנהתכם העיתון במלואו אני מזכיר לפרסום חינם בלוח העיתון לתושבי העיר באימייל שלי [email protected]

shlomirit

New member
לצפיה - לחצו כאן

http://www.tapuz.co.il/albums/publicAlbum.asp?a=593105&u=926052

רציתי לומר שנעשתה טעות בפרסום המודעה שלי

ואני בקשתי לפרסם שאני מזכירה רפואית שמחפשת עבודה ולא הפוך,,, את המודעה שלי כתבתם במדור דרושים,,וזו טעות,, לידיעתכם, חג שמח, אילנה

frige

New member
סליחה שאני מתערבת

אבל לא נראה לי שאתם מפרסמים את העיתון כאן בצורה כזו, יכול מאוד מאוד להיות שאילנה לא רוצה שכל העולם ואישתו ידעו מי היא ומה מספר הטלפון שלה. אם אתם מעלים דברים כאלה באינטרנט מן הראוי לפחות שתמחקו את מספרי הטלפון של אנשים פרטיים שרשומים שם. קחו לתשומת ליבכם. שרית

shlomirit

New member
אדם שמפרסם בעיתון- מן הסתם מעוניין

שכמה שיותר יראו אותו יום טוב

frige

New member
יש הבדל...

אדם שמפרסם בעיתון כדוגמת אילנה, היא לא רשמה את שמה שם וגם פורום הוא לא מקום לפירסום. יש אתרים לפירסום ויש גם מקום בפורום שאפשר בו לפרסם, אם היא היתה רוצה היתה מפרסמת שם. אי אפשר לדעת מי קורא בפורום ומה הוא יעשה במידע הזה, מאותה סיבה כל אחד בוחר מה לעשות עם הדברים שלו, אני למשל מפרסמת תמונות שלי ושל הילדים, אילנה למשל לא וזה משום שהיא לא רוצה שכולם ידעו מי היא, כנ"ל לגבי מספרי טלפון. עיתון זה עיתון ואינטרנט זה אינטרט וזה שונה לגמרי, סוג אחר של אנשים קוראים פה ופה. בעיתון רק מי שזה רלוונטי לגביו יקרא, פה לא.

../images/Emo24.gifשרית היקרה לא זו הכוונה,,

אני בקשתי שיפרסמו את המודעה שלי כמחפשת עבודה ואת הנייד שלי, יש עוד דרך שהיא מייל,,, כל עוד נעשה שימוש נכון בפרטים שלי אין לי בעיה עם זה, וגם אין לי צורך פרסומי כי יש לי חבר טוב שהוא כתב ואיש תקשורת,,זו לא הבעיה,,
המטרה היא שאמצא עבודה, ואני מקווה למצוא עד ספט',,שליאם הולך לגן,,וכל אחד הולך למסגרת שלו והראש שלי יהיה שקט,

למעלה