לימור סחייק

לימור סחייק../images/Emo23.gif

ראשית, וזה מופנה להודעותיה של שני שלישי אשר מתעקשת לכתוב את אותה הודעה מספר רב של פעמים, למרות שהיא נמחקת -יצא לך להביט בלימור? היא ההפך הגמור מבחורה שמנה. אלא ההפך - לימור בחורה יפייפיה ומושכת. הטענה שבחרת להציג את הדברים מגוחכת להחריד ואין שום קשר בינה לבין זה שלימור איננה בלהקה נכון לעכשיו. גם אם היו עליה קילוגרמים עודפים, זאת הייתה סיבה לכך שהיא תעזוב את הלהקה?! הדיימונד'ז אינן בפירוש להקה של "מראה חיצוני" בלבד, וזאת ניתן לראות לאורך כל הקריירה שלהן, שבינואר השנה תציין 4 שנות עשייה. בצוות ההפקה של הלהקה, אין מישהי בשם "שני שלישי" שמודעת למה שנעשה בלהקה, ואינה יכולה לצטט ציטוטים מהאוויר, שלא הוזכרו לחלוטין וכל קשר בינם לבין לימור - אינו נכון. הדיימונד'ז אכן דוגלות בכוח נשי, באהבה ובשמחת החיים. בהחלטה של ההפקה, הוחלט ביוזמה משותפת בין שני הצדדים, שלימור תפנה לדרך חדשה. אין זה אומר שלימור "נמחקה מהאוויר". הודעות אשר פורסמו בקשר ללימור, מעבר לזה שהן שגויות ומטעות, נמחקו בגלל כבוד כלפי לימור והערכה לעשייה שלה כזמרת ואומנית, חברה בלהקה. עבורנו לימור מאז ומתמיד הייתה פרח, בחורה יפה עם עיניים כחולות ונשמה ענקית. בשם כל הפורום וקוראיו, תומכי הלהקה ומאזיני המוזיקה שלה, אנו שולחים את כל אהבתנו אל לימור, ומאחלים לה דרך צלחה בכל אשר תבחר.

../images/Emo214.gifתהיתי אם לכתוב פה...

ואני יודעת שההודעה הזאת לא תהיה משמחת במיוחד, אם מישהו בכלל לטרוח אותה, אבל אני בכל זאת אכתוב את מה שבלבי. אין לי מושג מה קרה שם, ואני בטוחה שלכל צד יש את השיקולים שבעקבותיהם [ככל הנראה?] הגיעו להחלטה שהדיימונד'ז ממשיכות את דרכן בלי לימור. כאחת שמאוד אהבה להגיע להופעות ולשמוע את השירים, אני רק יכולהל הגיד בנידון שמבחינתי ה"דיימונד'ז", הן כבר לא הדיימונד'ז. בדיוק כמו שלימור עזבה, ככה אפשר לדמות את ההרגשה לזה שפתאום יגידו שבא לאנשים, בעקבות שיקולים כמובן, להחליף את שם הלהקה ל"יהלומים". זה פשוט לא יהיה אותו הדבר שיהיה לכולכם בהצלחה, זה כל מה שנותר לי להגיד..

../images/Emo210.gifיש הרבה דברים נכונים במה שרשמת.

אני לא ממש מוצאת את המילים שאני מחפשת... אני מניחה, כמוך, שהיו שיקולים בנושא של להמשיך/לא בלי לימור.. וזה באמת לא יהיה אותו דבר. בכלל לא. אני לא מתכוונת לעזוב עכשיו כי זה יהיה לי עוד יותר מוזר... אבל, אני ממש לא יודעת מה להגיד על זה
אם יהיה לי מה אני ארשום

../images/Emo60.gifכ"כ מסכימה...

גם אני חושבת ככה! וכבר דיברתי על זה עם מיכאל
שיהיה ללימור המון בהצלחה בהמשך! תומכת בה ת-מ-י-ד

KoBi v2

New member
נכון...

חוץ מזה שיש תקופות בחיים שדברים לא מתאימים...ואנשים משתנים והולכים לדרכים חדשות לא חייב לקרות משהו רע בשביל זה.לכל דבר הסיבות שלו וזה בטוח בשביל ההמשכיות של הלהקה...זהו

ג ב ש ו ש

New member
המון הצלחה ללימור בהמשך../images/Emo24.gif../images/Emo88.gif

בתקווה שעוד נשמע ממנה

Euroziv

New member
לימור../images/Emo23.gif

עצוב לי שלא תמשיכי בלהקה המקסימה הזו את תהיא מאוד חסרה ולהקה לא תהיה אותה להקה את מוכשרת מאוד מאוד ואני מאמין בך בכול אשר תלכי

למעלה