לינק לכל העונה הראשונה של פארסקייפ

• פותח הנושא mg
  • פורסם בתאריך

mg

New member
לינק לכל העונה הראשונה של פארסקייפ

דרך הפרופיל של הבחורה הזאת ביוטיוב אפשר למצוא את כל פרקי העונה הראשונה, קצוצים לקטעים כנהוג ביוטיוב. מניסיון בטח יורידו אותם ויחסמו אותה ממש בקרוב-אז מי שרוצה לראות/להיזכר שימהר
http://www.youtube.com/profile_videos?user=Alsorra&page=13

sprqy

New member
תודה!

מושלם להעביר את הזמן בעבודה
אני גם בדיוק רואה את עונה 1 שוב...

aerynsun

New member
שוב?

אני משום מה נכנסתי למרתון של סמוולויל. איזה סידרה חמודה!

sprqy

New member
כן שוב../images/Emo6.gif

ככה זה שיש תקופת יובש בסדרות בגלל הקריסמס - אגב לא ברור למה דווקא בתקופת החגים שלהם בארה"ב מפסיקים את השידורים של כל הסדרות שלהם... מעצבן! סמולוויל?! התחלת מהעונה הראשונה?! תמיד ראיתי פרק פה פרק שם אבל זה די חוזר על עצמו בסוף - יש באלאגן בסמולוויל - מישהו מקבל כוחות מטורפים מהמטאור הירוק - קלארק מגיע ברגע האחרון ומציל את המצב... אבל פרקי סיום עונה ואמצע עונה (לא הפילרים בקיצור) תמיד יותר מוצלחים...

aerynsun

New member
אם רואים לפי הסדר

זה טוב. התחלתי לראות בהוט והמשכתי בהורדה. סיימתי עונה שניה ואני ממש נהנית. נראה איך יהיה ההמשך... אף פעם לא ראיתי שום פרק לפני.

lironlondon

New member
גם את רואה סמולוויל? ../images/Emo8.gif

ואני כל כך רוצה להיזכר בעונה הראשונה, אבל זה מרגיז שזה קטוע...

aerynsun

New member
קטוע?

כבר הרבה זמן לא קרה לי שאני חייבת לראות את כל הפרקים עכשיו! אני מחכה לעונש שלישית שצריכה להגיע היום ידיד שלי פעם אמר לי וואו איזה פרק היה בסמווליויל ואני אפילו לא ידעתי מה זה ואחר כך ראיתי פרק פה ושם ואמרתי לו שזה סידרה נעורים עם איזה טינג'ר עם איזה כח שמנסה לחסל מישהו. אבל שזה התחיל בהוט נתתי לזה צ'אנס, אני חושבת שיש כמה פרקים מעונה ראשונה שלא ראיתי אבל ניסיתי לעקוב אחרי הפרקים ובאיזה שהוא שלב כבר לא יכולתי לחכות יותר, פשוט נכבשתי וישר ביקשתי מהדודה עונות מתקדמות
אני מאוד נהנית. את רואה? אוהבת? איזה עונה את?

למעלה