לינק לערוץ CBS ארה"ב משדר את צעירים חסרי מנוח

king of movies

New member
לינק לערוץ CBS ארה"ב משדר את צעירים חסרי מנוח

http://watch-online-now.blogspot.com/2009/12/watch-cbs-free-live-stream.html לאחר התקנת הערוץ לחכות כמה שניות ויש שידור באיכות טובה! תהנו

netanela98

New member
ערוץ CBS

אכן רעיון ענק לצפות בסידרה באמצעות האתר של CBS - השאלה היא באיזה שעות ובאיזה ימים צח"צ משודרת??

שון1003

New member
תודדדדדדדה רבבבבבבבבבבבה

אתה עשר !!!!!!!!!! אבל שאלה קטנה? כיצד אנו רואים את הסבדרה מהרגע שהופסקה אצלנו? כל הפרקים החסרים אצלנו שנישארנו במתח בגללם? חשוב לי לראות מפרק הסוף אצלנו איך עושים את זה? אוףףףףףףףף איזה עצבים שילכו הכבלים וכולם לעזעזעל

ספיר187

New member
לא מצליחה להתחבר

אשמח להנחיות יותר ספציפיות. (את התוכנה הורדתי). מכאן, הכל נתקע...

brum

New member
אבל גם זה לינק לערוץ החדשות שלהם

יש ערוץ נפרד לסדרות שהוא חסום למי שנמצא מחוץ לארה,ב וקנדה .

brum

New member
ומי שרוצה לחשב זמן-להוריד 10 שעות אחורה

עכשיו למשל 15:04 ושם עכשיו 5:04 בבוקר

brum

New member
וואי איזה יופי

באמת ראיתי עכשיו את הפרק של הסדרה - אז לכל מי שרוצה - בימים ב' עד ו' הסדרה משודרת בשעה 21:00 שעון ישראל צריך להוריד קובץ קטן של מדיה שלמיטב ידעתי ללא וירוסים או "סוסים טרויאנים" אם מישהו רוצה הסבר מה קורה ומי הדמויות החדשות יכול לשאול, אני עקבתי דרך תקצירים וקצת יו טיוב

king of movies

New member
שמחתי לעזור! ../images/Emo13.gif

ממה שראיתי בימים אחרונים עתיד הסדרה באמת נראה טוב!

brum

New member
כן, איזה יופי, תודה רבה

חיפשתי בכל כך הרבה מקומות וכולם היו חסומים, איזה כייף שעכשיו אני לא אקרא תקצירים אלא ממש אראה את הסדרה, רק צריכה לשייך את הפנים לשמות של חלק מהשחקנים

שון1003

New member
היי

לא מעצבן לצפות בפרקים מתקדמים ביותר ולא לדעת על מה מדובר? הרי אנחנו נשארנו כאן במתח? ובאיזה פרק הם נמצאים שם בכלל?

king of movies

New member
אני יודע זה הכי מעצבן להפסיק ככה באמצע!

אבל לפחות אנחנו יכולים לראות מה צפוי בעתיד. ולנסות להנות מזה עד שחברת HOT או YES יפסיקו לחסכוך בכסף על חשבון של כולנו! ונוכל לצפות מהנקודה שבה הפסקנו

danoni81

New member
השאלה איך רואים את ההמשך של הפרקים

שמשודרים ארץ... אולי ביוטיוב??

king of movies

New member
ביוטיוב כן

עושים חיפוש של שנת 2006 (שמשודרת אצלנו עד יום רביעי) ויש לא מעט פרקים ממה שזכור לי.

שון1003

New member
איך ביוטיוב ניתן לראות את ההמשך שנפסק בארץ?

או שלא הבנתי נכון

למעלה