ליצן רפואי מנוסה מחפש התחלה חדשה

juandegod

New member
ליצן רפואי מנוסה מחפש התחלה חדשה

שלום לפורום, אני כותבת בשם החבר שלי - העברית הכתובה שלו עוד לא משהו... הוא ליצן רפואי מנוסה ומקצועי מפרו שהיה פעיל מאוד כ-6 שנים בבולה רוחה, הארגון המוביל של ליצני רפואה בלימה. הוא גם עבד לא מעט פעמים עם פאץ' אדאמס ופמלייתו במסגרת הפרוייקטים המיוחדים שלהם בפרו. עכשיו הוא עבר לגור בישראל ורוצה להשתלב בתחום שלו אותו הוא כ"כ אוהב! נשמח מאוד לעצות איפה ואיך מתחילים ולמי פונים. אני בטוחה שהגעתי למקום הנכון כדי לשאול! תודה מראש, דינה (וד"ר גיאטה - שם מקצועי
)

ברוכים הבאים ../images/Emo24.gif

לארצינו הקטנטונת
איזה כיף לשמוע שמגיעה תוספת מקצועית ומנוסה לאוכלוסית הליצנים המתפתחת אצלינו. למרות היותנו אוכלוסיה מאוד קטנה ומצומצמת בארץ, כבר הספיקו לקום לא מעט עמותות המקדמות את התחום בכיוונים שונים. בתור התחלה, הרבה מאוד מידע קיים בתיקיית הקישורים שלנו (בשורה הכחולה למעלה). מעבר לזה קיימות שתי עמותות עיקריות ופעילות כרגע בארץ, המעסיקות ליצנים וג'לולוגים במערך של התנדבות ושל עבודה. שמחת הלב ו צחוק בריא , שם אני מאמינה הוא יוכל לקבל הרבה מאוד מידע. טלפונים רלוונטים אשלח במסר אישי. שיהיה המון בהצלחה
נשמח לשמוע סיפורים, התפתחויות, לענות על שאלות, או כל דבר אחר שנוכל בו לעזור.

juandegod

New member
תודה רבה!

מודים לך מאוד על התשובה המהירה. אכן שמענו על שמחת הלב אבל לא על צחוק בריא. מאוד נשמח לקבל טלפונים רלוונטים (האתר של צחוק בריא בבנייה ואין אפשרות להוציא משם מידע על יצירת קשר) או על אנשים שכדאי לפנות אליהם. מייל: [email protected] שוב תודה ואם לאנשים אחרים יש הצעות, נשמח לקבל אותן! ד"ר גיאטה ובת זוגו

למעלה