לירון זה בשבילך:

BB FuNaTiC

New member
לירון זה בשבילך:

http://www.baseball-reference.com/blog/archives/9447
זה דיי חמוד האמת, צחקתי כשראיתי את זה.

ואו גדול!!

באמת שלאורך כל השיר הייתי בטוח שזה על ג'יטר אבל כשראיתי בסוף שזה נכתב בפאקינג 1917!!!! ואו. מה שעוד יותר מדהים זה שכבר ב1917 התחילו להביא של פילדינג פרסנטג' זה בדיחה אבל זה עדיין הנתון שהכי מסתכלים עליו, וזה מטומטם אש

משעשע.. :)

שמע, בשנה וקצת האחרונות זה כבר הפך לסוג של יאוש. אני כבר לאט לאט באמת הופך להיות אוהד פייראטס מצוי. ווואלה אני ראיתי אותם רק 7 שנים של הפסדים ולא 18 כמו מי שעקב. פשוט לא רואים את הסוף של זה.. אז כן יש פרוספקטים ווואלה הפארם כבר הרבה יותר טוב ממה שהיה פעם, אבל ממשיכים להביא לייצנים כמו ה2B היפני ההוא עונה שעברה מטמפה או סקוט אולסן/לייל אוברביי העונה או סניידר ביולי. עד שלא יבוא איזה מושיע עם הרבה כסף, או איזו תקרת שכר מעניינת אז נמשיך לאכול זין בכמויות.

BB FuNaTiC

New member
שמע, התחלתם ללכת בכיוון הנכון

והתחלתם רק לפני שנתיים. מה שאומר שהדרך עוד ארוכה. אבל אתם בדרך הנכונה וזה מה שחשוב. נגיד הטריידים שעשיתם שנה שעברה בדדליין בו קיבלתם את סניידר בשביל כלום ואת ג'יימס מקדונלד שהיה פעם טופ פרוספקט בשביל כלום- זה מהלכים בכיוון הנכון. הניחוש שאלה אם כן תהיה הארכה כלשהי לפדרו אלברז- אז הוא לא יספיק לראות אתכם מנצחים אבל הפרוספקטים שתקבלו בטרייד בשבילו כן יזכו. חסר לכם פיצ'ינג וזה מה שהלכתם עליו בדראפט האחרון. אומנם חברה מהתיכון שיגיעו למייג'ורס רק בעוד 3-4 שנים אבל זה עדיין משהו. אני אפילו שמעתי כמה פרשנים אומרים שהמעבר מעל 500. יכולה להגיע עוד בעונה הקרובה. אני פאסימי לגבי זה אבל הכל אפשרי. ואם כבר מדברים על קבוצות לוזריות, אני ממליץ לכווווולם להסתכל טוב טוב על קנזס סיטי ב2013-2014. הסיסטם של קנזס כרגע מ-פ-ו-צ-ץ. הם בדרך למעלה והאמת היא שחוץ מעונה יוצאת דופן ב2003, גם הם מתחת ל500 איזה 20 שנה.....

כל עונה יש כמה פרשנים שמנבאים את זה

הם מה שנקרא "נביאי שקר" ממש. כל עונה צצים כמה פלוצים שמנבאים עונה של שבירת נאחס ה500. של הפייראטס ומעלים את הציפיות ואז אנחנו מתבדים. כמה שאוברביי יכול להיות מוסיף לנו וסניידר וכל אלה זה ממש שטותי ובאמת שאני לא רואה את הפייראטס העונה נותנים עונה טובה, אולי ישפרו קצת את ה105 הפסדים מעונה קודמת לאיזור ה90 ומשהו אבל לא מתקרבים ל500. . לצערי כמובן. עם זאת, אולי אם פדרו אלברז,טבאתה,ווקר,מקאצ'ן ימשיכו להתקדם ויפרצו קצת יותר יחד עם איזו הפתעה מהשחקנים החדשים נתקדם. למרות שכרגע הרוטציה נראת קצת כמו חרא ודרושה הפתעה גדולה מחלק מהשחקנים על מנת שנעשה משהו.

למעלה