לי החליט.... לא יאנקיז, לא ריינג'רס

omri1234567

New member
תשובה לשאלתך ענה הלילה ארטי מורנו הבעלים של

האיינג'לס שטוען שהאיינג'לס הציעו הצעה טובה לבלטרה , ובמקום שקראתי את הז הוסיפו בסוגריים לפחות האיינג'לס חושבים שזו הצעה טובה , ייבוש רציני. Angels owner Arte Moreno told Mike DiGiovanna of the LA Times that he has made Adrian Beltre "what [the Angels] believe is a significant offer." יש יותר מביך מזה ? פשוט האיינג'לס נשפטים ונירמסים בכול כתבה שיש לגבי ההתנהלות שלהם עד כה באוף סיזן הזה , ובצדק!! אחרי ההבטחות הגדולות לאוהדים לא קרה כלום עד עכשיו אותה קבוצה ישנה זקנה ואיטית , דרך אגב ארטי מורנו טוען שהאיינג'לס בכלל לא הציעו חוזה לקרופורד כי על היום הראשון של המיטינגס הסוכן של קרופורד אמר להם שיש לו כבר הצעה!!!

omri1234567

New member
5 שנים 70 מיליון זו כנראה ההצעה של האיינג'לס

לבלטרה , לפי מה שאני מבין כרגע, בלטרה עדיין לא הסכים להצעה הזו וגם אומרים שהאיינג'לס לא יעלו מהסכום הזה. אני מקווה שזה יספיק , כי אם לא ונפסיד גם אותו אני חושב שנוכרז רשמית כלוזרים הגדולים ביותר של האוף סיזן הזה

אין להם סיבה לעלות אותה

לא רואה מי יציע לבלטרה יותר...עם קרופורד עוד לפחות היו אופציות אחרות. אבל זה בוראס והוא יחכה בטח רק כדי לשגע אתכם...אולי יעשה טובה ויכריז עד סוף השבוע הבא/קריסמס. עוד סיפור של האוף סיזן זה הרילברים, שחופשי מקבלים חוזים של 3 שנים מאז שהטייגרס "קבעו" את המרקט עם 3 שנים ו16 מיליון לבנואה. ג'סי קריין קיבל 3/13 מהוויט סוקס, דאונס עם 3/15 מהאיינג'לס ומאט גוראייר קיבל 3/12 מהדודג'רס. רפאל סוריאנו עדיין בחוץ וצפוי לקבל את החוזה הכי גדול ביניהם וגם בריאן פואנטס לפי מה שאומרים רוצה חוזה כזה. כמו שדיוויד קמרון כותב בפאן-גראפס, רילברים לא שווים חוזים כאלה וההיסטוריה שלהם בתחום לא מזהיר (באהז, ספייר וכו'): http://www.fangraphs.com/blogs/index.php/relievers-are-not-worth-multi-year-deals/ חוץ ממריאנו ריברה כמובן. מאז היו עוד כמה החתמות וקצת יותר נורמליות - קרי ווד רצה כל כך לחזור לקאבס שחתם שם לשנה ו1.5 מיליון בלבד (לפי הדיווחים היאנקיז היו מוכנים להציע 2/10). היאנקיז הלכו על פיליסיאנו השמאלי ב2/8 וג'ול פרלטה סיכם ברייז לשנה ו900 אלף. הרד סוקס עם החתמה מעניינת של בובי ג'נקס לשנתיים ו12 מיליון ועוד חיזוק עם דן ווילר שחתם היום לשנה ו3 מיליון עם אופציה. 2 החתמות יפות שלהם ועוד תעודת ביטחון לעמדת הקלוזר ב2012 כשפפלבון יעזוב. עוד החתמה טובה הייתה של בולטימור שהחזירה את יוהארה לשנה ו3 מיליון בלבד. בינתיים האייז הביאו את ג'וש ווילינגהאם עבור 2 שחקנים. הוא מצטרף לדיוויד דיהייסוס שהגיע באוף סיזן והידקי מטסוי שחתם בניסיון לשפר את ההתקפה של האייז. רק שקריס קרטר הצעיר נשאר קצת בלי מקום, נראה איך הם ישלבו אותו. מגיליו אורדונייז חתם בטייגרס לשנה ולא פחות מ10 מיליון. טוב האמת שלא כתבתי יותר מדי על לי...נסתכל על זה מההיבט של פילי: הם הולכים ALL IN לשנתיים הקרובות (זה בערך החלון זמן שלהם לדעתי) עם רוטציה קטלנית והתקפה שעדיין חזקה. בלי ספק הפייבוריטים לקחת את הNL בעונה או 2 הבאות (עד כמה זה שונה מ3 השנים האחרונות האמת). אחרי זה העתיד קצת פחות ורוד, בליינאפ אף אחד חוץ מבראון לא יורד מגיל 30 וגם הרוטציה החזקה חוץ מהאמלס סביר להניח עברה את השיא. עוד שנתיים האלידיי בן 36, לי בן 35 והאוורד מגיע ל34 כשירוויחו ביניהם 65 מיליון ולכו תדעו איך עד כמה אפקטיבים הם יהיו. אבל הם יידאגו לזה יותר מאוחר, כרגע הם נהנים מרוטציה עם ציפיות היסטוריות (ובצדק) וליינאפ חזק שיקווה ללכת כל הדרך שוב בפלייאוף. הריינג'רס חטפו פה מכה לא קלה, גם הפסידו את לי ועוד לקבוצה שהציעה פחות והיא בכלל לא היאנקיז. אבל יכול להיות שגם הרוויחו פה, לא בטוח שהם היו רוצים להיתקע עם יותר מ20 מיליון לשנה של לי בגילאי 36-38. עדיין יש להם קבוצה צעירה וחזקה שהגיעה לוורלד סיריס השנה ותמשיך להשתפר, יחד עם פארם חזק שיכול להביא פיצ'ר כמו גריינקי בטרייד בעתיד. היאנקיז פספסו אולי פעם ראשונה על הטופ FA שהם ממש רצו (לא זוכר תקדים...), לי היה המטרה הרצינית שלהם באוף סיזן והזמן שלקח לו להחליט גם פגע בהם באיזורים אחרים (אם התכוונו להשקיע בקרל קרופורד במקום לדוגמא). בנוסף הם נאלצים להתמודד עם המהלכים שהרד סוקס עשו ויותר חשוב עם רוטציה שלא נראית חזקה מספיק מאחורי CC סאבת'יה כרגע, במיוחד עם סימן השאלה סביב חזרתו של אנדי פטיט. אבל אל דאגה, היאנקיז יידעו לצאת מזה, יש להם את המשאבים - גם כלכלית וגם הפארם הכי חזק שהיה להם בהרבה זמן (פארם סיסטם שלקח צעד קדימה ב2010 עם התפתחותם בעיקר של כמה פיצ'ינג פרוספקטס והפך לטופ 5 פארם בליגה) להתחזק מחדש. וזה ממש לא שהם ויתרו על 2011, הם עדיין חזק בתמונה במיוחד עם היחלשותה של טמפה. וכאוהד בוסטון, אוף סיזן די חלומי. גונזאלז שחקן שהם רצו הרבה מאוד זמן, את קרופורד בכלל לא רציתי יותר מדי אבל תוספת מרעננת (רק מכל הSBים שהיה עושה על וריטק אפשר להוריד לפיצ'ינג של הסוקס 20 ראנס), ועכשיו גם שיפור של הבולפן עם 2 החתמות יפות של ג'נקס ו-ווילר, כנראה עם עוד איזה שמאלי בדרך. סה"כ ליינאפ חזק - אינפילד של גונזאלז-פדרויה-לאורי-יוקיליס טוב מאוד עם אורטיז בDH, יש OF שמאלי ומהיר של קרופורד-אלסבורי-דרו עם קמרון כפותח מול שמאליים חזקים (+ מקדולנד כבאק-אפ) וסימן שאלה אחד בקאצ'ר (האם סלאמצ'יה יתפתח לסטארטר פותח). רוטציה דומה לשנה שעברה, לסטר-באקהולץ בראש ותקווה לבאונסבאק של בקט ושנה יותר טובה של לאקי, עם דייסקיי הווילד קארד, אופציה לא רעה כסטארטר חמישי. וויקפילד פותח בבולפן, פפלבון נשאר לשנה אחרונה כקלוזר ובארד/ג'נקס מטפלים באינינג ה8. פיליקס דוברנט השמאלי הצעיר הראה שנה שעברה פוטנציאל כרילבר שמאלי (יחד עם אופציות שהוחתמו כמו ריץ' היל ואנדרו מילר) ודן ווילר עם אטיצ'סון במידל ריליף. סה"כ אוף סיזן טוב מאוד שמחזיר גם את האוהדים הpink-hats לעניינים...לצערי. עם מבט קדימה, ב2012 דרו עוזב ומפנה מקום לראיין קאליש מהסיסטם, חוזה איגלסיאס מועמד לקחת את תפקיד הSS ואם אורטיז יעזוב (אופציה סבירה בהחלט) יכול להיות שיוקיליס/גונזאלז יעבור לDH. פפלבון יעזוב ויצטרכו להחליף אותו כקלוזר. אבל למה להסתכל קדימה, העונה הקרובה נראית אחלה....

BB FuNaTiC

New member
הפעם האחרונה שהיאנקיז הפסידו ככה

על פרי אייג'נט בצורה כזאת, היה ב1993 כאשר גרג מדוקס בחר לחתום עם הברייבס במקום עם האיקניז בסכום כסף משמעותי פחות ממה שניו יורק היו מוכנים לשלם. לגבי הפארם של היאנקיז, מעניין שאתה אומר טופ 5 כי התווכחתי עכשיו שבוע שלם עם הפורום של וואלה לגבי כמה שהפארם של היאנקיז השתפר וכל מה שטמבלים האלה היו מוכנים להגיד זה שזה" הייפ" ואין שום אמת מאחורי הדיווחים האלה... חבורה של אוהדי בוסטון מסריחים... (בלי להעליב)
. אני חשבתי טופ 10, איפה קראת טופ 5? סתם מעניין אותי.

לא זוכר האמת

פשוט קראתי איפשהו שיש סיכוי שהם יהיו בטופ 5, אם לא אז אני די בטוח שהם באיזור ה6-7 יותר מתחתית הטופ 10. יש להם את מונטרו כאחד הפרוספקטים הטובים והפיצ'ינג שלהם בפארם לקח צעד ענקי קדימה הרי השנה עם התפתחותם של כמה פיצ'רים לפרוספקטים עם עתיד מעניין מאוד. נראה איך תימשך ההתפתחות השנה אבל אני מאמין שהם יהיו באיזור ה4-7 ברשימות הפארם סיסטמס שייצאו בקרוב.

למעלה