לי

נטע20111

New member
לי

סוף סוף הצלחתי, קראתי ואני נפעמת מהתוכן , הניסוח והסגנון. את גדולה - אין מילים בפי , מיצית את כל התכונות - שיקפת את כל השתלשלות הארועים בלשון בהירה , מדוייקת תוך בטוי לרחשי הלב של כל האוהדים , מרגש וכל כך מגיע להם !!!! תודה על השיתוף , ותודה על שדאגת להעביר להם - את מה שרבים חושבים וחשים. על שהיית לנו לפה .....

leeee2

New member
נטע, תודה! גרמת לי להסמיק...

כל כך רציתי להגיד להם את הדברים האלה במהלך התוכנית, אז ברגע שזה התאפשר ישר נשפכתי.... באמת שזה אחד לאחד מה שאני חושבת עליהם... והם ממשיכים להפתיע אותי כל יום מחדש... אני מתאהבת בהם יותר ויותר אבל משתדלת להשתחרר מההתעסקות בהם..לשחרר אותם לחופשי... נראה לי שהם פחות זקוקים לעידוד שלנו.... דניאל כתבה לי שהם מאד התרגשו מהברכה... שמחה תמיד לקרוא את הדברים שאת כותבת...את נשמעת לי בחורה משכמך ומעלה... להת' ושוב תודה רבה על הפרגון לי

גייל 7

New member
לי
גם אני רוצה לקרוא

את מה שכתבת

גייל 7

New member
הרסת אותי

איך את יודעת שזה בדיוק מה שאני מרגישה ??? גרמת לי לדמוע ... עכשיו אני מאוהבת לא רק בדניאל ואיתן - גם בך
תודה רבה יקירתי. כייף שהדברים המצויינים שכתבת בשמנו הגיעו ליעדם ... ודניאל, כצפוי, אף הגיבה ...
שנשמע רק בשורות טובות

leeee2

New member
ועכשיו את גרמת לי לדמוע.. מה יהיה?? זה קטע

שכולם כתבו שזה בדיוק מה שהם מרגישים/הרגישו.. כיף שאלו התגובות ואני שמחה שזה הגיע אליהם... (דרך אגב דניאל ואיתן לא הגיבו מיוזמתם....) שנמשיך לשמוע בשורות טובות עליהם ובכלל... אני חושבת שהכי כיף זה לדעת שמה שהאמנו בו מההתחלה באמת כל כך אמיתי ושהמציאות עולה על כל דמיון/ראליטי (בכל אופן על "הדור הבא 24/7"), ויש לי הרגשה שעוד נשמע עליהם רבות, ורק דברים טובים... להת' תודה רבה רבה על הפרגון המרגש לי

נטע20111

New member
את ראויה בעיני לכל מילה

שכתבתי . תודה, אבל גם את משכמך ומעלה... אהבתי את הגישה הסובלנית שלך , והכתיבה שבאה מרוגע , גם לדברים שהיו מקוממים. אצלי , הסובלנות מצויה אבל הסבלנות , לעיתים, קצרה יותר ... מפרגנת מעומק לב .

leeee2

New member
תודה נשמה

זה נכתב בשלב כזה שהעצבים כבר התפוגגו... באופן כללי גם אני עם פתיל קצר אבל נרגעת מאד מהר..ולעולם לא שומרת טינה... (מלבד לקרן שחם אולי.. סתם.. כבר שכחתי ממנה לגמרי).. אני חושבת בסופו של דבר, כשאני מתסכלת לאחור ורואה בהווה את הזוגיות הפורחת שלהם.. שכנראה באמת כל עכבה לטובה (למרות שזה הזוי להגיד את זה) ואפילו הדייט המכוער של 24 (שאני עד היום לא ראיתי עליו כלום, לא מסוגלת..) הוא נקודת שיא לא רק בתוכנית, אלא לחיים שלהם בכלל... זה הרגע החזק שבו איתן הבין שדניאל היא האחת שלו לא רק לתוכנית אלא לחייו.. יש לי הרגשה שהעתיד שלהם משותף... לגמרי.. כיף לדעת שהם מאושרים חג שמח לכולנו לי

למעלה