לכבוד הגלדיאטורס שיופיעו מחר, קומפורט 13 ת"א

balaganjah

New member
ספיישל גלדיאטורס - עכשיו בפודקאסט של בלאגנג'ה

עכשיו בפודקאסט - אפשר לשמוע מהאתר וגם להוריד : mix 273 - best things in life / gladiators special
http://balaganjah.podomatic.com
evil dub evil doers roots natty natty version bongo red jah jah go before us peace watch out watch out version time time version the race stick a bush jah oh jah oh economic crisis know yourself mankind mankind version best things in life pocket money hearsay righteous dub righteous man

לכבוד הגלדיאטורס שיופיעו מחר, קומפורט 13 ת"א

למרות שאני עדין לא יודע אם יתאפשר לי להגיע להופעה מחר, אני לא אתן להגעתם של הגלדיאטורס בהרכב מלא (9 נגנים) לעבור בלי אזכור מכובד ככל האפשר לכך בפורום. זו ההופעה השניה של הגלדיאטורס, ואני עדיין לא שוכח את הסיבוב הקודם של הלהקה בזאפה בסוף 2006. חוויה מובטחת. חשוב מאוד לעדכן על שינוי המיקום של ההופעה, שהייתה מיועדת להתקיים בחוף נעורים אך עברה ברגע האחרון לקומפורט 13, בפלורנטין שבת"א. והנה הודעת ההפקה בנושא: ההופעה של הגלדיאטורס עוברת לקומפורט 13 בתל אביב! קהל יקר שנים אנחנו מנסים לשחזר את ימי פסטיבלי הרגאיי בחוף אכזיב ואומר רגאיי על חוף הים להנאת הקהל שלנו . חשבנו שהגענו לסוג של נחלה כאשר גילינו את האפשרויות של חוף נעורים . לצערנו הבוקר טלפון ממשטרת נתניה הבהיר לנו שאנו רחוקים מהנחלה... הדרישות שהעמידה המשטרה ברגע האחרון, העלו את עלויות ההפקה למימדים בהן לא נוכל לעמוד לצערנו . אנחנו כולנו תקווה שהקהל שלנו מבין את החלטתנו להעביר את ההופעה של להקת הגלדיאטורס למועדון הקומפורט בתל אביב . הוכחנו בשנים האחרונות עם הגעתם של מעל 14 הרכבים מג'מייקה שאנחנו עושים את כל מה שביכולתנו בכדי לקיים הופעות רגאיי למרות העלויות הגבוהות . בעיננו החשוב מכל היא כמובן הגעת הלהקה להופעה בארץ ואנו מברכים על כך. נמשיך במאמציינו לקדם את מוסיקת הרגאיי בישראל . תודה לכולם ONE LOVE

למעלה