לכבוד יום הולדתי לוקחים אותי

לכבוד יום הולדתי לוקחים אותי../images/Emo68.gif

עכשיו למסעדה באיזור צפת, שנקראת "בת יער". מסעדת סטייקים, או משהו בסגנון. מישהו מכיר, שמע, יודע? יכול לספר לי?! אני מחכה בקוצר נשימה לרגע שנגיע

../images/Emo4.gif סיכום "קצרצר" ../images/Emo68.gif

היה נהדר
נסענו בכביש המתפתל מכרמיאל (עכו
) לצפת. אין מה להגיד על הנוף שבדרך. הם שינו קצת את הצומת ההוא לכניסה לצפת, והתבלבלנו בדרך.. לא נורא. אוקיי. הגענו ל"בת יער". קצת ריח של סוסים, והרבה אוויר (לח) לנשימה. חוויה נהדרת. נכנסים למקום. הולכים קצת, עד שמגיעים לריח הבשר..
ילדים קטנים רוכבים על סוסים. ואנחנו נכנסים למסעדה. מסעדה ממש חמודה, מין הרגשה חמימה וביתית (יש אח גדול (תנור למתקשים
)באמצע). המסעדה מעוצבת בסגנון בוקרים שכזה... מלצריות חביבות. התפריט- לא מגוון כ"כ.. אבל כשאתה באמת מגיע לשלב הבחירה..
ישבתי חצי שעה רק כדי לבחור את האוכל. התלבטתי עם אחותי מה לעשות. האם לקחת סטייק של 500 גרם יחד עם אחותי?! אבל היא אוכל מדיום רייר... ואני.. כבר הזכרתי בעבר שאני לא יכולה לאכול משהו מדמם. בסוף התפשרתי על המבורגר. אוקיי. מנות ראשונות- הוריי הזמינו כבד אווז, והוא היה בתוך לחמים מוזרים כאלה, על תפוח...
אני לא אוכלת כבד אווז. אחותי הזמינה גבינת עיזים ממש מיוחדת ומלוחה, בתוך חציל מגולגל, עם המון פלפל גרוס ודברים חריפים, ברוטב בלזמי. זה היה כ"כ טעים!!!!! ומלוח..
המנות הבאות- 3 סטייקים, ושני המבורגרים. את כל זה מקבלים עם רוטב שום בסגנון שמנת, ואני קיבלתי עוד רוטב שום. הרטבים ממש לא היו משו.. היה להם קצת ריח של אבקת מרק. אבל ההמבורגר
~~ והצ´יפס.. ממש ממש טעים!!! קינוחים- אחותי ובעלה הזמינו סורבה פסיפלורה, אני פנקוטה (שעליה זיקוק עלוב
), ואבא שלי גלידת קוקוס. אח"כ יצאנו, הצטלמנו על רקע הנוף המהמם (!!!!!!!) שיש שם (על החרמון היה עוד טיפת שלג
), ליטפתי קצת את הסוסים (הובטח לי לבוא מתישהו לרכב). וחזרנו הביתה. יום מושלם..

taz512

New member
במקרה אני מכיר את המקום

כי בציעורתי היינו נוסעים לשם באירועים לעשות הופעות עם הסוסים, ככה שאני מכיר טוב מאוד את המטבח. אני ממליץ לכולם להגיע מוקדם בבוקר, לאכול ארוחת בוקר שכוללת בעיקר את הלחם שום שלהם, כי הוא מצויין, לצאת לאיזה טיול רכיבה (אצלנו זה היה הופעות) לחזור ולדפוק ארוחת צהריים עצבנית שקוללת את הסטייק שרחי דיברה אליו. בקיצור מקום מושלם עם אווירה מושלמת, מקום מומלץ בהחלט. טאז, השד וההמלצות

../images/Emo9.gif איזה כיף שמישהו יודע ../images/Emo68.gif

אחותי הבטיחה (!!!!!!) שיום אחד נבוא לרכב. ואני מקווה בסוף לאכול שוב במסעדה
איזה סוסים חמודים יש שם

למעלה