לכוווווווולם!!!

לכוווווווולם!!!

מחר פרק אחרון....אמנם לא יצא לי להכנס לפורום בימים (שבועות,חודשים האחרונים) אבל אני עדיין מתתתת עליכם אז בפעם האחרונה לפני שנגמרת התכנית תשאלו מה שבא לכם ואני אגיב... לגבי מסרים....נדפק לי המחשב ונמחקו לי כל המסרים....אז.....שלחו לי!

1dana1

New member
כן..../images/Emo10.gif מחר פרק אחרון חביבוןןן!!

עצובבבב

toxic babe

New member
לאדם!!

אין עלייך, גם אני מתה עלייך, אתה שחקן חבל על הזמן!! =) בהצלחה בהמשך!!!

smdar1

New member
לאדם

היי בן אדם:) אדם אתה שחיקתה בערוץ הילדים 4בעקבות החג משהו כזה בערוץ 6?אה ואייך היה לשחק את תומר מה חושב עליו?האם אתה גם ככה במיצאות מנהיג כזה?תודה

אדםםםםםםם דחוףףףףף

זוכר אותי?? ששלחתי לך הודעה בפלאפון... בקשר למזל טוב לחברה שלי?? מסרתי לה והיא מאוד שמחה.... וגם שלחתי לך הודעה שהיא אמרה לך תודהה... ו..... אני יישלח לך מסר נראה לי שיש לי את האייסי שלך... אז אני חייבת לדעת אם זה האייסי שלךך..... יפיוףףף כוסוןןן הורססססססססס לאבבב יווווו........!!!!! א!ה2ת 2אה2ה שלא תגמ7 לע!לם: 0פיר!ששששששש.....

ayeltush1

New member
אדםםםםםםםםםם!!../images/Emo24.gif

איזה נחמד פיתאום כל השחקנים נכנסים אתם ממש מתוקים מתה על כולכםםםםםםם תישארו פה לנצח .... ממש חבל שניגמר הסידרה!! ממש כל הכבוד לכם על היוזמה שכולכם באים ביום שישי להקדיש זמן למעריצים שלכם באיזה שעה תהיו בפרום?

shaisagi

New member
משעמם לי...אז נכתוב לך משו:

ממצבבבבב בנדם??? איך עברו הבגרויות??(לי עד עכשיו עבר טובב מאוד...נשארו לי עוד שניים החודש...חיבור ומתמטיקה) ובאיזה מקצועות עשית...? אנשייייםםםםםםם יום שיש אני בן 18!!!!!!!!!!!!! כולכם מוזמנים מחר לפאב הפיגאל באשדוד!!!!(אני יודע שאין סיכוי שתגיעו כי לרובכם זה רחוק אז בגלל זה אני רושם את זה ...חחח) משעה 11 בלילה עד הבוקר!!!

yellow cheese

New member
האמ. אתה.

את הבגרות בלשון עברת? בגרות היא נקבה, שהרי אומרים, שתי בגרויות
אהא, סורי. אני קטנונית.

shaisagi

New member
אם שאלת אותי אז כן...שנה שעברה

עשיתי אותה...היה קל...קיבלתי 81 בציון סופי עם המגן!

ט ו פ י 2

New member
אדם!!!!!! מתה עלייך!!!!!!!!! כנס...

ביום שישי ב-17:30 גם אתה תיהיה פה, נכון?!?!?!?!?!?!

ran le

New member
שאלההה

למה החברה שלך ההיא מיכאלה לא נכנסת ומגיבהההההההההההההה?!?!?!?!?

°°NaTaLi°°

New member
חח מיכאלה לא חברה שלו חחח

הם לא חברים במציאות פחח יש לו חברה אחרת! נ.ב אדם שלחתי לך מסר בפרטי!

לאדםם

טוב אני רוצה להגידד שאני רואה תסידרה כל יום ואתה משחקק חבל"זזז מתהה עליך ותמשיך ככההה

elit the sweet

New member
לאדם אתה פשוט גדול

אתה ענק אתה שחקן כולכך טו2 ותגיד היתי בבומבלה בחוף ניצנים לפני שנתים? ונכון ששיחקתה בערוץ הילדים ב4 בעקבות החג? מחכה לתשובה אלית נ.ב אני חדשה בפורום ?

bary5

New member
אדם!!! דחוף!!1

אוקי זה "קצת"......בדילייי אבל תגיד שמו לך עדשות או שזה העיניים האמיתיות שלך?! [התמכרתי!!! חחחח]

../images/Emo25.gif../images/Emo24.gifאדם מאמי ../images/Emo23.gif

הייי אני חולה עלייך אני!!!!! יש לי שאלה מאיפו נעשתה להיות מפורסם (איך מצאתה את הסוכנ/ת שלך? ואיפה אפשר למצוא עוד סוכנ/ת ) מתה עלייך !!!!!!!!! את מספר 1 מותק של ילדה .

פסטייי

New member
לאדםםםםם

אדדםם אני אוהבת אותך ..!!! קוראים לי ליאור ואני רוצה להגיד לך שאתה שחקן מעווווולה ..!! :)) אהבתי אותך בכל הדברים שהתשתתפתי גם בצעד קטן אין אתה מושלם אין עליייך .!!!

למעלה