לכוולם!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

לכוולם!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

טוב אז ככה...מחר אני יוצא לטיול שנתי....אז יוצא שאני לא אהיה פה 5 ימים!! אבל אני מקווה שתהיה לי אפשרות להכנס משם בכל מקרה שיהיה לכם שבוע נפלא וחיים טובים וחוץ מזה תמיד אבל תמיד תהיו מאושרים....כי אין דבר שקיים שיכול או צריך להעציב אתכם... מת עליכם... שרוף עליכם.... מתגעגע מעכשיו... אוהב..
....אדם!

sapir161

New member
יאאאאאאאא

לאאא.. אנחנו נתגעגע..!! 5 ימים?! זה לא יותר מדי?! חחחחחח... זה כמו נצח! חחח סתם.. (*נוטה לדבר שטויות...*) תהנה!!! מואהההה

אדםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם

מתההההההההההה עלייךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך מושלםם שלייייייי!!!!!!!!!!!!!!!!! תהנההה.... ביושש!!! א.!.ה.2.ת --> ספ*7!שש!!

נתגעגע המונים../images/Emo70.gif../images/Emo85.gif../images/Emo108.gif

לאב יו!לאב יו!לאב יו!לאב יו!לאב יו!לאב יו!לאב יו!לאב יו!לאב יו!לאב יו!לאב יו!לאב יו!לאב יו!לאב יו!לאב יו!לאב יו!לאב יו!לאב יו!לאב יו!לאב יו!לאב יו!לאב יו!לאב יו!לאב יו!לאב יו!לאב יו!לאב יו!לאב יו!לאב יו!לאב יו!לאב יו!לאב יו!לאב יו!לאב יו!לאב יו!לאב יו!לאב יו!לאב יו!לאב יו!לאב יו!לאב יו!לאב יו!לאב יו!לאב יו!לאב יו!לאב יו!לאב יו!לאב יו!לאב יו!לאב יו!לאב יו!לאב יו!לאב יו!לאב יו!לאב יו!לאב יו!לאב יו!לאב יו!לאב יו!לאב יו!לאב יו!לאב יו!לאב יו!לאב יו!לאב יו!לאב יו!לאב יו!לאב יו!לאב יו!לאב יו!לאב יו!לאב יו!לאב יו!לאב יו!לאב יו!לאב יו!לאב יו!לאב יו!לאב יו!לאב יו!לאב יו!לאב יו!לאב יו!לאב יו!לאב יו!לאב יו!לאב יו!לאב יו!לאב יו!לאב יו!לאב יו! תספר לנו איך היה

אה שכחתי..../images/Emo85.gif../images/Emo108.gif

סנאי עלייך!
(כ)פרעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעע

LIKE COW ON YOU

חחח, נקרעתי.... נתערב שאנחנו נתגעגע יותר.... הנה: אני כבר מתגעגעת!!!!!1

מותק תהנה!!!....../images/Emo25.gif

(כ)פרה שיהיה לך בכיף... רק תהנה!!!!!!!!!!
תלמד גם אתה רק להיות מאושר!!!... *בכל דקה אחת של עצב, מאבדים 60 שניות של שמחה* מתגעגעת תמיד... אוהבת
מיכלו'ש!...

shirel 1211

New member
אדםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם

שוב אתה יוצא לטיול.... חחח נתגעגע אלייך! תהנה הכי הרבהההההההההה!

שפיטל

New member
תהנה!!...

חחחח..... אהה...גם לי יש עוד מעט טיול שנתי!!....באסה בשדה בוקר!!..חחח... לי ולקאטיה!!(חחחח....)

למעלה