לכולםם ובמיוחד ל"תם גל" האוריגינל

לכולםם ובמיוחד ל"תם גל" האוריגינל

של התם גל האוריגינל...??? כאילו מה פתאוםםםם צץ מישהו שאומר שזה הוא אבל מישהו יודע בוודאות שזה הוא אז בבקשה מ"תם גל" ... תן הוכחה שזה אתה ואז באמת אולי נאמין לך...!!! מי איתי...???

אני אומרת לכם זה הוא האמיתי!!!!!

כי שאלתי אותו שאלה שרק תם גל היה עונה לי וזה היה הוא נשבעת לכם ותאמינו לי הוא כזה מאמי!

זה הואאאאאא../images/Emo20.gif

אפילו גור אמררררררררררררררררררררררררררר יאללה איתכם אנשים!

mikmik000

New member
ידעתי!!! אני האמנתי לו מהתחלה!

תום החמודד!! איזה ממוש' הוא! אני מהתחלה האמנתי לו!! ידעתיי! אהה.. וד"א.. אם גור אומר אז זה באמת הוא! לא לפקפק בגור כן? חח..

SiM GirL

New member
גמני

צ'מעי, אביושה הזאת ישבה לי על הוריד כל הזמן.... חחחח ואח"כ היה לה ת'חוצפה להגישד לי 'למה את כל הזמן שולחת לי הודעות???' טחחח.... נ.ב: צירוף מקרים! שנינו חברות בפורומים סימס וסימסיטי וראש גדול! חחחחחחחח.......

אביושה

New member
איזה חוצפה ואיזה בטיח?...חח

את הצפת אותי אז אמרתי לך להפסיק ולא הפסקת אז אמרתי לך שסבבה אני מאמינה לך והכל סבבה לך ואז הפסקת. סופסוף אני יכולה להיות בטוחה שזה לא אחד מהמתחזים המפגרים האלה.

לא יודעת...

כאילו זה נראה מוזר כולם בכינוי של שמם ותם קצת אחרת אז לא יודעת נשמע ונראה מוזר...אבל נו טוב אם אתה אומר ...אז יש למה להאמין...@@@!!!

לויקוש

אז ככה אם את רוצה לדעת את הסיפור האמיתי אז בבקשה: גור שמכיר אותי שלח לי הודעה בפרטי ושאל אותי שאלה שרק תם גל האמיתי היה עונה עליה בקשר להצגה שגור שיחק בה שאליה הלכתי עם אלמה, שמשחקת את מור והוא ביקש פרטים, אז פירטתי לו עד הפרט האחרון אז הוא שירשר שזה אני ותישאלי כאן את מי שבא לך, שמי שעד הצהריים קרא לי שקרן עכשיו יודע שזה באמת אני אז אם את לא מאמינה, בכיף תישארי עם הדעה שלך!!!

תם.... כנס מאמיייי --> דחוףףףף

יאאאאאאאא איזה חמוד אתההה... הקריאו את השאלות שלי ראשונה זוכר... כו0*ת 2ט*7!ףף??? ואהכי נקרעתי שאמרת נגמו הכוסיות?? חחחחח..... איזה חמודדדד.... והכי התבאסתי שלא מסרת לי ד"ש כי ממש ביקשתי ד"ש... אוהבת באהבה שלא תגמר לע!לם...: 0פ*7!שששש.... יפיוף שלייי לאבבב יווווווו

תודה כוסית

אני זוכר שהקריאו את השאלה שלך ראשונה, מצטער שלא מסרתי לך ד"ש פשוט זה לא היה רשום והייתי בלחץ. וכן אולי "לא נגמרו הכוסיות" ואני מבין שלא ישכחו לי את זה. בכל מקרה תשלחי בכיף תמונה אני אשמח תם

תם... מאמי כנססס

חחחח... איזה חמודדד... אני לא יודעת למה אבל זה לא שולח לי פה (תמונה)... אני שולחת לך עכשיו הודעה בפרטי.. ותענה לי...בבקשה זה דחוףף... מחכה לתשובה מהררר.... 2אה2ה שלא תגמ7 לע!לם: ספ*7!ששש.....

תודה נטלי

המון תודה על הפירגון נורא שמחתי לקרוא מה כתבת ואני שמח שיש אנשים שמאמינים לי תודה!!!!!!!!!

למעלה