לכולם כנסו דחופות דחופות!!

lilo the sexit

New member
לכולם כנסו דחופות דחופות!!

תודה רבה רבה רבה רבה רבה לכל מי שייעץ לי!! באמת תודה רבה לכם אתם אחלה אתם בטח כועסים כי אתם ייעצתם לי וכל זה ופתאום הנה השלמתי עם מיטל וזהו אבל לא היה דחוף לי להגיד לכם תודה!! אז תודה! מואהה

ניצול-שרשור../images/Emo85.gif../images/Emo108.gif

בראסמי אני מה זה שמחה בשבילך כי זה מה זה קקי יבש שאת ברוגז עם חברה אממ אממ..איך אני אקרא לה?!

השלמת עם מיטל?

אני אגיד לך
למרות שאני לא חושבת שמגיעה לה חברה מדהימה כמוך! אחרי מה שהיא עשתה לך?! אבל העיקר שאת שמחה ושיהיה לך בכיף!

אני בסה"כ כנה!!!

ואת זאת שמדהימה כאן!!! מואה ענקית!
, אושעליי לומר: |מופצה| חחח, המבינהתבין... חח

lilo the sexit

New member
חח או.קיי.. י'מדהימה אחת!

מה פירוש השם שלך? אהה הנה חיפשתי במילון במחשב וזה מצא- (נ') גלים קטנים על פני המים; אוושה, רשרוש, רחש, רחישה; סלסול, (תלתול כמו של גל).

חחח, סחתן על ההשקעה!

או לא?! חחח וגם קראו לי על שם סבתי ז"ל
, קראו לה אוה, אז לי קראו אדוה. (וזה לא טעות שלי שלא הוספתי ד' ב"אוה")

איזה דחוף ממש דחוף

הסתומה הזאת שרשמה שזה כל כך דחוף מה דחוף בזה להגיד תודה ואני ''עוד נילחצתי אתם מאמינים'' מיטל

XXXXXהמקורית

מה הבעיה שלך.. ליאת היתה בבעיה והיא רצתה לשתף אותנו בזה..ועכשיו היא אומרת תודה על זה שעזרנו לה..אז תרגעי..!!! וליאת מזל טוב שהשלמת איתה..חחח את ילדה מדהימה!!

ואת XXXXX תתחילי להרגיע ומהר....

מאוד מהר הייתי אומרת אפילו למה את לא יודעת את כל הספור שהיה לה עם המיטל הזאת.... וגם עוד משו קטן את לא תקראי לה סתומה קפיש? למה כי עם את אומרת לליאת סתומה את אומרת גם לי סתומה וועם את קוראת לי סתומה את קוראת סתומה גם לחברה הכי הכי טובה שלי ועם את קוראת לה סתומה היא באה ומפוצצת אותך מכות אז מאמי תתחילי להרגיע ת'מזג החם שלך....

lilo the sexit

New member
היא סתם מכשפופה!לא לימדו אותה...

להיות מנוסמת ההורים שלך חינכו אותה לדבר רק ברוע לב!

באנה, את תתחילי להרגיע!!!

אף אחד לא ידבר ככה לליאתוש, הבנת?! והיא לא סתומה ולא אבטיח! היה לה סיפור שלם עם מיטל, אנחנו עזרנו לה, והיא באה להודות לנו!!! יש בעיה עם זה?! לפחות לה יש נימוס והיא לא חסרת נימוסים כמוך!!! _ _ | | _ _

לילו כנסי מאמי.....

תגידי למיטל הזאת שלך שעוד פעם היא עושה לך דבר כזה אני באה ומפוצצת אותה מכות ובקשר לחבר שלך הוא כלב בן כלב וגם דביל שעזב מישהי מ-ה-מ-מ-ת כמוך.... נ.ב זאת אני ולריה מהאיסי.........

lilo the sexit

New member
תודה!!

יאאא מאמי טוב שאני מוצאת אותך תני לי ת'איסיקיו שלך!!עשיתי חדש!

למעלה