לכולם שבוע טוב - מזוהרה*

dodo281

New member
הי סייב ותומר- לחץ בראש - ../images/Emo18.gif

בדברים שהביאה סמדר - אומר הרופא שלה - כי הרודיולה מעלה את לחץ הדם - כאשר שערתי. לחץ בראש - זהירות !!! יכול להיות תוצאה של עליית לחץ-הדם!!! ולחץ דם גבוה - עלול לגרום כל מיני דברים לא !!! טובים !!! ל.ד. גבוה הוא גורם קטלני - וגם כשאינו קוטל - עלול להותיר אדם ניזוק קשות !!! אז רעיון - לממשיכים עם הרודיולה : בדקו מספר פעמים לחץ דם - בעיקר כשעה-שעתיים (לדעתי)לאחר נטילת הרודיולה - או - מוטב - בדקו - בשעות שאתם חשים לחץ בראש !!! זה שווה את המאמץ!!! וניתן לעשות זאת בכל סניף קופ"ח !

sayv

New member
אני מרגישה מן בזזזז... חוסר שקט

אך- רק כשלא ישנתי כמו שצריך- ואני בלחץ, אז הרודיולה בכלל לא מרגיעה אלא מגבירה התופעות הללו. עם זאת- כאשר אני "בשליטה", מרגישה רגועה בצורה יוצאת דופן. בכל מקרה- שני כדורים ביום = רעיון רע! עוברת לקחת בבוקר, וכן- חושבת לחלק הכמות לשניים. הלחץ דם שלי אם אני לא טועה נמוך בדר"כ, נמוך עד כדי חולשה לפעמים. קניתי היום מגנזיום- של סולגאר- יצא יותר משתלם כלכלית עם שרידי ההנחה, לא הצלחתי להבין כ"כ מדוע המלצת על דיאספורל- אותם מרכיבים וכן פחות מגנזיום בקפסולה, ובמחיר יקר יותר- תוכלי לחזור על ההסבר שוב?

sayv

New member
לדעתי התגובה כמו לקפה- למעורר

סיפרתי לך בזמנו שאני רגישה למעוררים- נמנעת מקפה, תה, אפילו מנטול. אנסה למצוא מינון שלא יגרום לי לתחושה המטרידה הזו...

למעלה