לכולם! שחקנים, צופים וכל השאר..

w i c k i d

New member
לכולם! שחקנים, צופים וכל השאר..

קודם כל.. אני רוצה להגיד למנהל הפורום פה ולאלה שנותנים יד פה מברוק! מנהלים פורום חמוד ביותר.. מדליק שיש פה שיחות עם שחקנים. אני חדש יחסית בקטע של הסידרה.. עוקב מידיי פעם ופרק פה.. פרק שם.. אבל היום גם אני נדבקתי בזה! אחרי צפייה (מהנה ביותר) של הפרקים ברצץ. ויש לי כמה שאלות... חוץ ממישהי אחת שראיתי בפרטים שלה שהיא בת 18 (מקווה שזה נכון) יש כאן עוד כאלה שעברו את ה15-16? והשחקנים.. מה הגילאים שלהם? הילדים ה-גדולים- שבינהם.. אם השחקנים שרואים את ההודעה פה יכולים לענות וגם כאלה שמכירים אותם אני אשמח.. ראיתי שספיר מככבת פה בפורום.. אולי היא תוכל לעזור לי. יאללה אנשים לילה טוב!

אני יודע על שתי שחקנים

אחת מושלמת כוסית בטרוף אם עניים מהממות ספיר בת 15וחצי ויונתן הקורעה אם הסקט בורד שלו חחחח חולה על השטויות שהוא עושה למנהל והקפקפים האלו מגניבים הוא בן 18 אבל הוא לא נראה כך

TuTa123

New member
../images/Emo185.gif אני יודעת על כמה....

אני חושבת שאלמה (מור) בת 16, ספיר (יעל) בת 15, אדם (תומר) בן 17 באפריל, יונתן (ריקרדו) בן 18, תום (יונתן) בן 14 אני חושבת וזהו... זה מה שאני יודעת... מקווה עזרתי...

peddington

New member
אז ככה...

אדם הירש בן 17 באפריל... יונתן שיינברג בן 18... רועי ויינברג (המוושלם) בן 14.5... שרון דטנר בת 16\17 (היא כיתה י"א)... גור מורד בן 15... תום גל בן 14... ספיר דרמון בת 15... אלמה בן זאב (נראה לי) בת 16... מיכאלה בת 13.5... ו...זהו...?

למעלה