לכולם!!

sapir161

New member
לכולם!!

אני מכינה בלוג מיוחד בשביל הסדרה ראש גדול.. בקרוב אני יתן לכם את הכתובת.. אני עדיין עובדת על זה.. ספיר דרמון אני חולה עלייך!!!

Refael30

New member
אם בספיר עסקינן ....

הייאם ספיר דרמון עסקנו אני אוכל לעזור מת על הבחורה הזאת . בטירוףףףףףף!!!!

sapir161

New member
רפאל..

גם אני חולה עליה היא פשוט מדהימה!! אני אוהבת אותה גם בגלל השם שלה (כי גם לי קוראים ספיר..) אבל בדוגרי אני אוהבת את כל השחקנים הם פשוט מדהימים היכולת משחק שלהם מדהימה והכישרון.. פשוט אין לי מילים!!

../images/Emo25.gifלספיר המדהיממוש

את באמת מדהימה, ואני ממש נהנת לצפות בסידרה, בעיקר בגלל שאת מופיעה שם. חוץ מזה שאני מתחברת לתסריט עצמו של הסידרה, לא מבחינת גירושים של הורים, אלה מהצד של המריבות של הילדים והשקרים, אני מכירה את זה מהחיים שלי עצמם, את באמת מדהימה ואין כמוך בעולם, איזה עיניים מדהימות יש לך אוהבת אותך הכי בעולם תמשיכי להיות כמו שאת תמיד ביי

חמוטלוש

New member
ספירוווש!

ספירוש: את ילדה פשוט מהממת אני מתה עלייך את ממש חמודה והמשחק שלך מצויין מואההה! חמו!

חחחח וואוו!! תודה רבה לכוווללם!!

מתה עליכםם!!! ונשיקה וירטואלית מכאן..:)) אהה ולכל הספיריות.. חח יש לכן שם מאוד יפה...;) אגב.. אני בת 15 וחצי..:)

לספיר דרמון המושלמת../images/Emo70.gif../images/Emo41.gif

יש לי מלאאאאאא שאלות לשאול אותך ואני לא יודעת במה להתחיל.... 1) מאיפה הכישרון הזה???? 2)את תופיעי בעוד סדרות או מופעים??? והרשימה עוד ארוכה... ומה שעמית סיפרה לך על הילדה בכיתה שלה היא במקרה באותה כיתה שלי וגם אני רציתי לספר לך את זה!!(ויש ילדה שלא מגיבה אם לא קוראים לה מור...) ויש לנו 3 ספיריות בכיתה ועוד 4 בשכבה.... ממני, שקד!!!!!!!!

noa789

New member
ספיר זו באמת את?

את פה בפורום ? את יודעת את מדהימה!!! יש לי אחות תאומה שקוראים לה ספיר! מסרי אהבה גדולה לאדם מאנבל גלוברמן הכוסית!!!

למעלה