לכולם!!

לספירו'ש המאמי..

איפו זה סינמה סיטי..? היי אני סתיו . אני גרה בקרית גת ואני בת 12. אני יודעת שמציפים אותך בשאלות והיי... מי אני שיכריח אותך לענות לי? אבל בכל זאת אני ישמח אים תעני לשאלות שלי.. אני ממש חולה עלייך !! את ממש מוכשרת ורציתי לדעת בת כמה את במציאות? מה המזל שלך והאים יש לך איסיקיו (אני לא מבקשת את המיספר רק לדעת אים יש לך...) והאים את שומרת קשר עים השחקנים..ואים את יודעת בנות כמה אלמה ומיכאלה מהסידרה? האים שיחקת בעוד שדרות חוץ מ"ראש גדול"? אני ממש אשמח אים תעני לי... אוהבת אותך מאוד מאוד!!!! נשיקות:
סתיו!!!

על שאלה אחת אני יכול לענות לך...

סינימה סיטי זה ליד הרצליה.....זה נחשב ברמת השרון...(וזה מאוד רחוק מקריית גת)..

לספירו'ש המאמי..

איפו זה סינמה סיטי..? היי אני סתיו . אני גרה בקרית גת ואני בת 12. אני יודעת שמציפים אותך בשאלות והיי... מי אני שיכריח אותך לענות לי? אבל בכל זאת אני ישמח אים תעני לשאלות שלי.. אני ממש חולה עלייך !! את ממש מוכשרת ורציתי לדעת בת כמה את במציאות? מה המזל שלך והאים יש לך איסיקיו (אני לא מבקשת את המיספר רק לדעת אים יש לך...) והאים את שומרת קשר עים השחקנים..ואים את יודעת בנות כמה אלמה ומיכאלה מהסידרה? האים שיחקת בעוד שדרות חוץ מ"ראש גדול"? אני ממש אשמח אים תעני לי... אוהבת אותך מאוד מאוד!!!! נשיקות:
סתיו!!!

SweetStar

New member
יאללה אני בדרך !!!!

סינמה סיטי נמצא 5 דקות ממני אז נראה לי שאני אלך לי לראות אם מה שאת אומרת הוא נכון... ואם כן... יש מצב להפגש...

adary

New member
תהנו!!

לכבוד מה אתם הולכים ? סתם להנות ? אני ממש רוצה לבוא :) סתם סתם... אבל סתם לדעת, באיזה שעה אתם הולכים ? תודה והמשך חופש נעיםםםם.. :]

שני ממן

New member
לאאאאאאאאאאאאאאאא

אני גרה 40 דקות מהסינימה!!! דייייי אם הייתם מודיעים לפניי הייתי באההההה אבל ללא הודעה מראש?!?! דייייייייי אוףףףףףף אני לא יראה את רועי!!!!!11 ולא את יונתן!!!!! ולא את אדםםםםםםםםםםם ולא את ספיר!!11 ולא את אף אחד!!! עצוב לי...תנחמו אותי לפחות!!!

dies

New member
אם...

אם יהונתן יהיה שם אני באה *סמיילי קורץ* (אין סמיילי כזה אז..) רק באיזה שעה..חיחי...

לספיר!

אמרו לך שאת כוסיתת חברה אתם אומרים שהיא מכוערת אבל אני רואה אותה כימעט כל יום והיא כוסית הכו שרמוטהה

למעלה