לכולם!

lilo the sexit

New member
לכולם!

באתר טופי יש בחני פתע אל תעשו אף פעם את המבחן צבעים כי רואים מפלצת!

the blak angel

New member
חחחחחחחחחחחחחח נכון

יש לי מלא קטעים בסגנון הזה במחשב... חחחחחחחחחחח

מכיר

יש מיליון כאלו יש גם את הילדה המכוערת הזאת כנסו ל: www.funny.co.il יש שם מלא כאלה (לא אני לא מסכן שגולש באתר הזה, שלחו לי משם כמה דברים)

lilo the sexit

New member
כנסו כולם בקשר למפלצת אל תצחקו!

אבל אני התקרבתי עם הראש למסך בגלל שבמבחן צבעים לא הבינו איזה מספר היה בעיגולים הצבעוניים ו...לחצתי על המילה- next ואז היא הופיע והיה שקט בבית אבל כל המשפחה שלי היתה בבית אני קפצתי ואז כזה צרחתי צרכה ע-נ-ק-י-ת!! ואז צעקתייי אמממממממממאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא ואזז רצתי אליההה מהררר והתחלתי לבכותת והיא חיבקה אותיוהתחילה להרגיע אותי ואני איזה שעה שעתיים בכיתי ולא הצלחתי להירגע!!וכל פעם שניכנסתי לחדר דמייניתי שהיא שםם! זהה היה כזה מפחידדד כל פעם אם אני נכינסת לאיזשהו אתר וכתוב 5 ואז צריך ללחוץ על אישור ואז 4 אישור 3 אישור אז אני אומרת לאמא שלי שתלך תבדוק מזה כשהראו את זה לאמא שלי היא התפקאה מצחוקק!! היא אמרה שזה לא מפחיד ושזה מצחיק המפלצת הזאתת! חחחח

חברה שלי עשתה לי את זה

כשהייתי אצל חברה שלי היא עשתה לי את זה קףץ לי הלב ואחרי זה שהיא רצתה להראות לי עוד דברים לא השקמתי

למעלה