לכולם!!!!!!!!!!!!!!!!

קטיפה

New member
לכולם!!!!!!!!!!!!!!!!

מי שיודע מי ינצח בהישרדות 4 שימסור לי מסרררר!בבקשה...

benleevolk

New member
אם היינו יודעים (*אין* ספוילר)

היינו עושים מליונים, מכיוון שהעונה עוד לא נגמרה בארה"ב וזה סוד שמור ביותר.

Outlast

New member
סוד שמור?

לדעתי העונה פשוט עוד לא נגמרה, זאת אומרת עוד אין מנצח... אולי זה כמו שהיה בעונה השנייה, שכינסו את כולם אחרי שהם כבר מזמן חזרו הביתה... בכל אופן, קטיפה- עוד אין מנצח/ת...

QuEeN oF mE

New member
בקשר לעונה השנייה..

זה היה ממש מוזר לראות אותם ככה..יפים כאלו אחרי שהם כבר חזרו הבייתה..בקושי זיהיתי אותם :)

Outlast

New member
כן...

אבל מה שאני הכי אוהבת- ´חבר המושבעים´. כל המתחרים שהועפו (טוב, לא כולם) באים לנקום, או לפחות ככה ההרגשה... הם באים ככה, נקיים ומסורקים, מתיישבים בשקט בשקט ונועצים עיניים עם מבטים מלאי משמעות... מין חיסול חשבונות או משהו כזה, ´אתה גרמת לי לעוף, חכה חכה מה אני אעשה לך...´ והכל רק במבט. !I love it

shirakl

New member
אכן

זה פשוט מדהים - סוף סוף לא המתחרים עצמם הם אלה שקובעים את גורלם, אלא כל האנשים שאת הגורל שלהם הם קבעו עד היום. זה מין מסע נקמה כזה - מי שהתנהג ממש רע במהלך המשחק וגרם לאנשים להתרגז עליו, לא יכול לנצח... הם גם גורמים להם להרגיש רע בגלל שהם כבר הצליחו לנוח, לאכול, לשתות, לישון, הם נראים טוב, ושני השורדים האחרונים מסכנים כאלה, מתים להגיע הביתה... בקשר לפרק האחרון בעונה השניה שבו כינסו את כולם - באמת היה קשה לזהות אותם, בעיקר את טינה וקולבי. ברגע הראשון שאלתי את עצמי מי אלה והם ממש לא נראו לי דומים לטינה ולקולבי.

QuEeN oF mE

New member
חחח..בדיוק..

אבל מסכנים..הם דיי תקועים.. אבל..הם בטח דיי שמחים לנקום.

shirakl

New member
איך את יודעת?

הרי העונה עוד לא נגמרה ואין עדיין מנצח...

העונה הרביעית נגמרה

עוד ממזמן.. והיא משודרת בארה"ב, אז די ברור שיש מנצח, לפי איך שהבנתי אז עכשיו מצלמים את השרדות 5.... נטע

mishmesh

New member
אומנם יש מנצח, אבל לא יודעים מי הוא

מחר אמורים לשדר את הפרק השלישי, אם אינני טועה, בעונה הרביעית, כך שהיחידים שיודעים מי זוכה אלו האנשי ההפקה... לגבי העונה החמישית-CBS הודיעה שהם עוד לא התחילו בצילומים, אבל הם יתחילו ממש בקרוב...

TAFD

New member
לדעתי זה ממש חבל

שבערוץ 2 לא המשיכו את מה שעשו בהישרדות 2 וששידרו את הפרקים ממש אחרי אמריקה, זה שמר על המתח והדרמה וזה לדעתי משנה את הכל לראות את הסידרה ישר אחרי שהיא משודרת באמריקה ולא כמו עכשיו שהכל נגמר כבר... ומה שחבל זה שגם אם ירצו לעשות את זה, זה לא יהיה בקרוב כי גם את העונה הרביעית נראה אחרי שהיא תסתיים באמריקה, וזה חבל מאוד לדעתי.

למעלה