לכול המבולבלים -כנסו ושמעו מהמומחה

לכול המבולבלים -כנסו ושמעו מהמומחה

לכול המבולבלים שלום. בתור אחד שנכנס בעיקביות לאתרי ההאבקות תרשו לי להסביר לכם מה המצב כיום כל חברות ההאבקות הנחשבות נשלטות על ידי משפחת מקמהון. למי שלא יודע וינס מקמהון הוא מנהל ובעל התאגיד WWF בנו שלא ידוע לי שמו (לא זכור לי) רכש את WCW ובתו ששמה גם לא זכור לי רכשה את ecw EXTREME CHEMPIONSHIP WERSTLING וינס מקמהון רכש את wcw וכל זה קורה בזמן ש wcw ו ecw מתאחדים ecw היא מה שכיביכול הייתה פעם ה wwf היא הליגה שרוצה להחזיר את האיבקות למה שהיא היתה פעם. בלי כל הבולשיט בלי כל הפירסום והזוהר אלא למה שפעם היה השיא כאשר מתאבקים כמו האלק הוגן, מיסטר טי, ראודי פייפר , הלוחם האולטימטיבי...ועוד. היא וwcw התאחדו. מה שקורה זה שכל הארגונים נלחמים זה בזה . קבוצות מ wcw נלחמים ב wwf וecw נלחמים בwwf . למעשה הכל כמעט חזר להיות מה שהייה פעם, למרות שצריך להעיף כמה מהמתאבקים שנראים כמו בנות שהתחפשו בפורים וצריך להשאיר את החזקים הגבוהים הגברייםץ כמו שהייה פעם. חבל שערץ 5 לא משדר יותר מפני שהרבה אנשים כבר לא זוכים לראות מה התחולל בעולם ההיתאבקות -עולם שכרגע שובר שיאים לדעתי צריך להגיש פנייה לערוץ הספורט שישדרו את wcw ecw wwf ושישדרו גם את ארועי ה"שלם וצפה" שהם למעשה האירועים הכי גדולים שיש שאנחנו לא זכינו לראות אף פעם. אם יש לכם עוד שאלות צרו איתי קשר בדוא"ל

למעלה