לכו לעזאזל עם ההדתה שלכם

Cranio

Well-known member

ללוחמים בעזה אסור ללבוש גופיית דרייפיט מתחת למדים, אבל ציצית דרייפיט? זה דווקא מותר .​

ארגונים דתיים זיהו את הפירצה והחלו להציף את משלוחי התרומות באלפי ציציות, שמחולקות בהמוניהן לחיילים שרק מחפשים כיצד להצטנן בחום הכבד.

הורים ללוחמים: ״זו הדתה לכל דבר״

במסגרת פעילות ״החזית החילונית״ מנסים הורים רבים לתעד את מהלכי ההדתה, ולשמור על יקיריהם מכל השפעה חיצונית לא רצויה.

״בכל פעם שאני נתקלת בדברים כאלה בצבא אני מצטמררת״, אומרת טליה, אמו של לוחם . ״

"אני אפילו לא מדברת על הדת. אני מדברת על הכפייה.

על הניצול של התמימות שלהם ושל המחויבות שלהם לצבא ולכל מה שאומרים להם לעשות.

זה לשלוח אוטובוס של צוערים עם שלטים של משיח, להוציא תגי משיח לחיילים, ועכשיו לנסות להוציא פאץ׳ ׳ישראלי׳ שכולם ישימו על המדים.

הרבה פעמים אני מרגישה שהם פשוט צעירים מדי כדי להבין את המשמעות של זה, וזה מה שמזעזע.

אני רק מקווה שהבן שלי יצליח לשמור על עצמו ולהתמודד מול זה״.

ללוחמים בעזה אסור ללבוש גופיית דרייפיט מתחת למדים, אבל ציצית דרייפיט? זה דווקא מותר .​

ארגונים דתיים זיהו את הפירצה והחלו להציף את משלוחי התרומות באלפי ציציות, שמחולקות בהמוניהן לחיילים שרק מחפשים כיצד להצטנן בחום הכבד.

במסגרת פעילות ״החזית החילונית״ מנסים הורים רבים לתעד את מהלכי ההדתה, ולשמור על יקיריהם מכל השפעה חיצונית לא רצויה.

זה לשלוח אוטובוס של צוערים עם שלטים של משיח, להוציא תגי משיח לחיילים, ועכשיו לנסות להוציא פאץ׳ ׳ישראלי׳ שכולם ישימו על המדים.

הרבה פעמים אני מרגישה שהם פשוט צעירים מדי כדי להבין את המשמעות של זה, וזה מה שמזעזע.

הבעיה אחרת והיא שהחיילים, בני דור הקורונה, מרוקני מוח, ועוד יאמינו שפריט לבוש מוזר מגן עליהם, ואז ירשו לעצמם להסתכן ולההרג...יש לגמור על החרדים/חרד"לים במכות חשמל

דגלמנגל

Well-known member

בוקר טוב אליהו !
איפה היו כל ה"מתעוררים" החדשים, כש"שר ההדתה בחינוך", נפתלי בנט, דחף את הדת,
לכל ספרי הלימוד, בבתי הספר הממלכתיים, של הציבור החילוני ???

כוכבית מצויה

Well-known member
מי אסר? מדוע אסר? עניינו של מי הם הבגדים התחתונים של חייל?
אף אחד לא אסר.
מזה שנים רבות, ואולי מתמיד, יש הגבלה על הצבעים של חולצת הטי שמתחת לחולצת המדים. ההגבלה כי רואים את החולצה ממפתח הצוואר.
לאחרונה יש להשיג גם חולצת דרייפיט בצבעים המותרים שיש לה ציציות.

The Real Big Joe

Well-known member
אף אחד לא אסר.
מזה שנים רבות, ואולי מתמיד, יש הגבלה על הצבעים של חולצת הטי שמתחת לחולצת המדים. ההגבלה כי רואים את החולצה ממפתח הצוואר.
לאחרונה יש להשיג גם חולצת דרייפיט בצבעים המותרים שיש לה ציציות.
לכן שאלתי...
1727427482012.png

למעלה